Як відкоригувати брови. зробити обличчя ідеально чистим.

Красива і правильно окреслена форма брів надає дівчатам чарівність і неповторну красу, робить очі більш виразними і розкритими. Тому слід регулярно коригувати брови і видаляти зайві волоски.
Вам знадобиться
  • - пов'язка на волосся;
  • - пінцет;
  • - спирт;
  • - мигдальне масло;
  • - ватні тампони;
  • - олівець;
  • - екстракт гамамелісу.
Інструкція
1
Для початку зберіть волосся і приберіть під пов'язку, щоб чубчик при цьому не падала на очі. Змийте всю косметику з обличчя, підготуйте дзеркало і пінцет з скошеними краями, який слід попередньо продезінфікувати в спиртовому розчині.
2
Коригувати брови слід ввечері або у вихідний день, коли не потрібно виходити з дому. Щоб полегшити процедуру і зробити її менш хворобливою, зробіть живильну маску на брови: злегка підігрійте мигдальне масло і змочіть косметичні диски, прикладіть на брови і залиште на п'ятнадцять хвилин. Після цього процес буде практично безболісним і не залишить червоних слідів.
3
Для того щоб визначити ідеальну форму ваших брів, прикладіть олівець вертикально до кута ока і крила носа. Початок знаходиться на перетині олівця з бровной лінією, на відстані приблизно один сантиметр від внутрішнього кута ока до перенісся. Все волоски, що знаходяться близько до перенісся - зайві, видаліть їх за допомогою пінцета. Зімкнуті брови роблять ніс довше і зорово зближують очі.
4
Висмикуйте волоски по одному (не беріть пінцетом відразу кілька штук), швидкими і різкими рухами по напряму зростання, тобто до скроні. Кожен волосок захоплюйте ближче до основи. Щоб визначити точку вигину, прикладіть олівець від самого крила носа через зіницю ока. Місце перетину олівця і брови визначає найвищу точку. Після неї брову повинна плавно опускатися до скроні і звужуватися.
5
Для визначення кінця брови приставте до крила носа зовнішнього кута ока олівець. Перетин олівця і бровной лінії буде точкою закінчення брови. Акуратно видаліть всі зайві волоски по нижньому краю.
6
Коли ви видалили всі зайві волоски, уважно подивіться в дзеркало і переконайтеся, що брови відкориговані однаково. Якщо з'явилися почервоніння і невеличка припухлість, обробіть ділянки шкіри ватним тампоном, змоченим в екстракті гамамеліса, який має анестезуючу і антисептичну властивістю.