Як відкрити прокат весільних суконь.

Весільний салон - це красиво, прибутково і цікаво. Однак не завжди женихи і наречені можуть купити собі дорогі вбрання. Але при цьому виглядати на весіллі багатьом з них хочеться модно, стильно і красиво. На допомогу таким молодятам приходить прокат весільних нарядів. А ось як організувати власний бізнес, пов'язаний з подібними послугами, знають небагато.
Інструкція
1
У першу чергу вам необхідно зареєструвати себе як приватного підприємця. Ви можете заснувати фірму з будь-яким видом власності - ТОВ, ЗАТ, ВАТ і т.д. Але фахівці запевняють, що оптимальний варіант - це ВП. Одночасно з власної реєстрацією як підприємця розробіть зразок договору, який будете укладати з кожним клієнтом.
2
Для того щоб відкрити власний салон з прокату весільних суконь, потрібно підібрати правильне приміщення. Бажано, щоб воно було досить просторим. Ідеально, якщо в ньому будуть великі вікна, щоб було всередині якомога більше природного освітлення. Необхідно це для того, щоб пропоновані вами сукні поставали перед нареченими в кращому вигляді.
3
Не забудьте оформити примірочні. Вони повинні бути достатньо широкими, щоб наречена могла покружляти у сукні і добре розглянути себе в ньому. Також не забудьте і про комфортну зону в залі. За сукнею дівчата рідко приходять одні, тому необхідний диван і журнальний столик для супроводжуючих. Покладіть журнали, поставте частування у вигляді фруктів і печива, передбачте можливість запропонувати чай-каву своїм гостям.
4
Подбайте про асортимент. Вибирайте для свого салону моделі різного рівня. Це можуть бути і досить прості сукні, і представники колекцій модних будинків. Для того щоб ваша колекція нарядів постійно поповнювалася і при цьому не коштувала вам занадто дорого, стежте за сезонними розпродажами. Навіть імениті будинки мод можуть продавати сукні зі свого торішніх колекцій зі знижками до 60%.
5
Запропонуйте своїм клієнткам не тільки плаття, але ще й аксесуари. А для цього вам потрібно оформити стенд і вітрини. Аксесуари можна також купити разом з сукнями.
6
Професійні продавці-консультанти - це ті, хто особливо потрібні вам. Такі люди зазвичай трохи психологи і можуть запропонувати той самий підходящий наряд нареченої, ледь тільки побачивши її.
7
Оформіть в штат швачку. Вона потрібна вам для того, щоб оперативно закладати пошкодження, що з'являються на сукню. Бажано, щоб така співробітниця була дуже досвідченою. Адже всі ремонтні роботи ні в якому разі не повинні кидатися в очі.
8
Обов'язково укладіть контракт з перевіреною хімчисткою. Це необхідно вам, щоб всі наряди не втрачали свій привабливий і товарний вигляд. Адже в оренду їх беруть не один раз. Тому перевірені фахівці з прання та чищення весільних суконь вам просто життєво необхідні. Адже будь-яке плаття у вашому салоні повинно виглядати, як нове.
9
Звичайно ж потурбуйтеся про якісну рекламу. Продумайте можливість роздачі листівок у метро і зупинок громадського транспорту, а також магазинів. Поставте банери. Пізніше ви зможете користуватися послугами «сарафанного радіо».
Зверніть увагу
Якщо у вас не вистачає коштів на викуп того чи іншого сукні для своєї колекції, ви можете дати оголошення в інтернеті про те, що візьмете сукню в оренду. У цьому випадку вам доведеться ділитися частиною виручки з його власницею.
Корисна порада
Фахівці радять мати не менше 30 суконь у своїй колекції, щоб пропонувати їх нареченим. Причому вони не повинні копіювати один друга.Помніте, що сума перших оренди принесе вам до 70% від вартості плаття, другий - до 40%, всі наступні лише 10%.