Як незвично упакувати подарунок.

Свято - це передчуття дива, і, звичайно ж, подарунків. Радість від сюрпризу може зрости в кілька разів, якщо його гарно і незвично оформити. Оригінальна упаковка підігріє інтерес винуватця торжества до презенту і доставить йому естетичне задоволення.
Вам знадобиться
  • - фотографії;
  • - фольга;
  • - відрізок тканини;
  • - стрічка;
  • - гарбуз;
  • - крафтового папір;
  • - старі газети.
Інструкція
1
Роздрукуйте наявні у вас фотографії з людиною, якій призначається дар. Коробку з подарунком можна обклеїти знімками замість обгорткового паперу, а можна вирізати великі, маленькі, круглі, квадратні і прямокутні фотографії та наклеїти їх поверх магазинної упаковки. Вийде дуже ошатно. Особливо ця ідея хороша для новорічних подарунків - вашим близьким не потрібно буде гадати, кому призначена та чи інша коробка.
2
Якщо ви вирішили подарувати пляшку хорошого алкоголю, її також можна незвично оформити. Загорніть бутель в фольгу, і намалюйте на ній штани і піджак. На вузьке горлечко пляшки можна пов'язати метелика або краватку, а на пробку змайструвати капелюх.
3
Цікавою і яскравою упаковкою може виявитися тканинної мішечок. Можна купити його в магазині або пошити самостійно - це не займе у вас багато часу. Виберіть цікаву тканину - в горошок, смужку, з квітковим принтом, складіть шматок навпіл і зшийте боковини. Мішок слід перев'язати яскравою стрічкою.
4
Візьміть круглу гарбуз. Акуратно зріжте верх і ретельно очистіть її зсередини. Прикріпіть верхівку гарбуза на місце і перев'яжіть овоч стрічкою. Вас потішать здивовані очі іменинника, коли той побачить, з яким подарунків ви до нього прийшли.
5
Загорніть подарунок у крафтового папір (її можна знайти в книжкових, канцелярських або квіткових магазинах). У цьому випадку згорток можна перев'язати звичайної мотузкою, яскравими стрічками, обрізками мережива, приклеїти до нього гілочки або палички кориці. У вас вийде проста, але в той же час дуже ефектна упаковка.
6
Напевно у вас вдома є старі газети, які припадають пилом на полиці в шафі. Використовуйте їх для створення подарункової упаковки. Оберніть коробку газетою, роздрукуйте текст на смужці паперу, схожої на телеграму, з ім'ям обдаровуваного, і вручите подарунок.