Як оформити листівку своїми руками. Як зробити листівку на 23 лютого.

Зробити листівку своїми руками зможе навіть дитина - намалювати на картоні картинку або зробити аплікацію не складе труднощів. Однак якщо ви хочете отримати більш цікавий результат, спробуйте освоїти техніку pop-up.
Вам знадобиться
  • - картон;
  • - олівець;
  • - лінійка;
  • - ніж для паперу;
  • - ножиці;
  • - клей.
Інструкція
1
Візьміть два аркуші картону. Один з них стане обкладинкою листівки, другий - внутрішньою частиною. Вони повинні відрізнятися за кольором. Виріжте два однакових прямокутника і зігніть навпіл. Обкладинку відкладіть.
2
Розгорніть внутрішню частину листівки і розташуйте її перед собою горизонтально. За допомогою лінійки і олівця намалюйте кілька вузьких смужок, перпендикулярно проходять через згин листівки. Розташуйте смуги паралельно, на відстані 2-3 см один від одного. Перший фрагмент зробіть коротким (5 см), наступний довшим на 2 см, потім знову короткий - варіюйте довжину смужок на свій розсуд.
3
За допомогою ножа для паперу зробіть надрізи з боків прямокутників, їх верхню і нижню сторону залиште цілими. Щоб лінії вийшли рівними, прикладайте до них лінійку, ніж тримайте перпендикулярно до поверхні паперу.
4
За вже готової лінії згину вигніть смужки вперед, так, щоб вони утворили своєрідні «сходинки». На передню грань кожного виступу потрібно буде наклеїти декоративний елемент, вирізаний з картону. Це можуть бути літери поздоровлення, квіти, повітряні кулі тощо.
5
Оформіть обкладинку листівки. За її периметру виріжте рослинний чи геометричний візерунок. Намалюйте таку рамку олівцем, потім акуратно виріжте деталі ножем для паперу. У центрі листівки зробіть картинку, відповідну свята. Щоб по стилю вона поєднувалася з внутрішньою частиною, виріжте її з картону і наклейте. Наприклад, можна вирізати кілька квіток однакової форми, але різного розміру. Наклейте заготовки одну на іншу, розташувавши внизу найбільшу, потім середню і маленьку.
6
З'єднайте дві деталі листівки. Нанесіть клей по периметру і розмажте його паперовою смужкою або пензликом. Слідкуйте за тим, щоб клей не потрапив в вирізаний візерунок на обкладинці і на смужки на внутрішній частині. Залиште листівку висихати під пресом в розгорнутому вигляді. Коли клей висохне, складіть листівку і потримайте під пресом 2-3 години.