Як позбутися від розтяжок на животі.

Зазвичай розтяжки з'являються на животі під час вагітності. Але в деяких випадках розтяжки можуть виникнути при ожирінні, лікуванні гормонами, в перехідному віці. Причини, за якими вони з'являються, так чи інакше пов'язані із змінами гормонального фону. А це сприяють тому, що шкіра втрачає свою пружність і еластичність, стає тонкою. Внаслідок чого і з'являються внутрішні розриви - стрії, в народі, розтяжки.
Інструкція
1
Як правило, появі розтяжок сприяє спадкова схильність. Тому, якщо хтось з ваших родичів страждав від розтяжок, необхідно пам'ятати прості правила. Дотримуйтеся дієти: вживайте менше солодкого, включіть в раціон білки, продукти, багаті жирними кислотами. Уважно стежте за вагою, різкий стрибок може стати причиною появи розтяжок. Під час вагітності носите бандаж, наносите на шкіру живота, грудей, стегон спеціальний зволожуючий крем.
2
Лікування розтяжок проводиться в залежності від того, свіжі вони чи застарілі. У першому випадку процес позбавлення, звичайно, простіше. Хоча остаточно прибрати їх практично не можливо.
3
При свіжих розтяжках на животі відмінно допомагає пілінг. Він відлущує верхній шар шкіри, змушуючи її оновлюватися, виробляти колаген. При цьому глибокий пілінг сприяє швидшому її оновленню. Лазерний пілінг допомагає позбутися розтяжок, роблячи їх майже не помітними. Правда, на відміну від механічного пілінгу, процедура ця дорога і вимагає спеціальної підготовки: за два місяці до початку операції необхідно наносити на шкіру живильні креми, що містять вітамін С.
4
Мезотерапія - ще один спосіб позбавлення від розтяжок. Вона являє собою введення під шкіру спеціальної суміші з колагену, ферментів, рослинних екстрактів, вітамінів. Склад, як правило, підбирається індивідуально в залежності від застарілих і кількості розтяжок. Звичайно проводиться 7-10 процедур.
5
Позбутися від невеликих розтяжок на животі можна за допомогою різних кремів, гелів, спреїв, а також обгортань. Вони містять у своєму складі колаген, еластин, вітаміни В і С, витяжки з водоростей і лікарських трав. Систематичне використання косметичних препаратів сприяє тому, що шкіра стає зволоженою і пружною, розтяжки зменшуються і бліднуть.
6
Найбільш кардинальний метод позбавлення від розтяжок - хірургічне втручання. Він застосовується при старих розтяжках, коли інші способи не можуть допомогти. Полягає він у видаленні ділянок шкіри, які пошкоджені розтяжками, і пересадці нових «клаптиків».
Зверніть увагу
Краса - найголовніша зброя будь-якої жінки. Щоб виглядати красиво, прикладається немало зусиль: модний одяг, косметичні процедури, догляд за тілом. Поява розтяжок - рубців на шкірі, які, як правило, розташовуються на животі, стегнах, сідницях і грудях - пов'язано з рядом причин. Каркас шкіри утворюють колагенові волокна. Це своєрідна "арматура", від якості волокон залежить міцність і пружність всього каркаса.
Корисна порада
На жаль, практично завжди Стрий з'являються у жінок в період вагітності. Ті, у кого еластична шкіра, зможуть пережити цей стан з найменшими пошкодженнями. Однак найчастіше проблема з розтяжками на стегнах, сідницях, грудях, животі і т. Д., Звичайне явище при вагітності. Однак перш ніж іти в салон будь-яка жінка спочатку хоче дізнатися відповідь на питання - як позбутися від розтяжок вдома, самостійно, без втручання косметолога. Основою позбавлення від стрий в домашніх умовах можна назвати триступеневу систему.