Як оформити візу в Таїланд.

Прекрасне і загадкове королівство Таїланд щорічно вабить тисячі туристів. Щоб насолодитися білосніжними пляжами, екзотичними фруктами, пам'ятниками древньої культури і теплим морем, потрібно лише підкоп грошей, взяти відпустку і оформити візу в Таїланд.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт; - Копія закордонного паспорта; - 2 кольорові фотографії 3 * 4 см; - Заповнена анкета; - Довідка з місця роботи із зазначенням посади для працюючих; - Довідка з місця навчання для студентів; - Документ, що підтверджує фінансову спроможність: виписка з банківського рахунку на суму не менше 600 доларів США або копії дорожніх чеків на таку ж суму.
Інструкція
1
Безвізовий в'їзд Не хвилюйтеся про візу, якщо ви плануєте приїхати в Таїланд на пару-трійку тижнів і виїжджати з країни в цей період нікуди не збираєтеся. Громадянам Росії дозволено безвізове перебування в королівстві Таїланд терміном до 30 днів. В аеропорту на паспортному контролі вам в паспорт поставлять штамп або прикріплять стікер. Зверніть увагу, що паспорт повинен бути дійсний як мінімум півроку з дня виїзду з країни.
2
Одноразова туристична віза Зверніться за оформленням такої візи в посольство Таїланду. Посольства є в Москві, Санкт-Петербурзі та у Владивостоці. Можна робити візу самостійно або звернутися в туристичне агентство. При в'їзді в країну вам поставлять штамп, який дозволяє перебувати в країні 60 днів. При бажанні можна продовжити цей термін ще на 30 днів в імміграційній службі Таїланду. Для цього вам знадобиться паспорт, його копія, кольорова фотографія 3 * 4 і близько 2000 бат на внесок.
3
Одноразова неімміграційна віза Робіть неімміграційну візу в посольстві Таїланду, якщо вам потрібно відправитися в країну не з туристичною метою, а для роботи. На паспортному контролі в аеропорту вам поставлять штамп, який дозволяє тримісячне перебування в країні. Потім можна продовжити цей термін ще на дванадцять місяців. Але для цього у вас має бути дозвіл на роботу, що видається тайською компанією, в якій ви будете працювати. Щоб візу не анулювали, ви повинні будете відзначатися кожні три місяці в імміграційній службі.
4
Пенсійна віза Звертайтеся за отриманням пенсійної візи в офіс імміграційної служби в самому Таїланді або в будь посольство, яке знаходиться на території Росії. Ця віза дається на три місяці і продовжується на один рік за певних умов. Ви повинні бути старше 50 років. У вас повинен бути відкритий рахунок у банку Таїланду з сумою не менше 800 тисяч бат. У вас не повинно бути судимостей у минулому і певних захворювань, заборонених в королівстві в справжній період.
Корисна порада
Зворотний квиток з Таїланду краще мати при собі. Іноді його перевіряють. Якщо такого у вас не виявиться, співробітники прикордонного контролю мають повне право не впустити вас в країну.
Таїланд - одна з найпопулярніших у російського туриста країн. Причин для цього чимало. Дешевизна відпочинку, м'який клімат, океан, східна екзотика - все це приваблює мандрівників. До того ж, з 24 березня 2007 року, в'їзд в Таїланд для росіян став безвізовим. Однак існує кілька умов безперешкодного проходження митного контролю.
Інструкція
1
Насамперед перевірте термін дії вашого закордонного паспорта. Він повинен становити не менше півроку з моменту в'їзду в Таїланд . Зовнішній вигляд паспорта повинен бути в повному порядку. Зверніть увагу, щоб не було брудних, пом'ятих, первинних сторінок. Це може поставити під сумнів вашу особистість і послужити причиною відмови у в'їзді на територію держави. Так само ви повинні пред'явити тайським митникам грошові кошти з розрахунку 500 доларів на людину і зворотний квиток. Якщо все гаразд - вам ставиться в'їзний штамп, і ви отримуєте право перебувати на території Таїланд а до 30 днів.
2
Якщо вам необхідно пробути в Таїланд е більше місяця, візу, все-таки, доведеться отримати. Зробити це можна в консульстві цієї держави. Максимальний термін, на який росіянам видається туристична віза - 2 місяці. Плюс ви зможете продовжити її ще на місяць вже в Таїланд е, в імміграційному офісі.
3
Якщо ви плануєте провести в Таїланд е більше трьох місяців, це теж можливо. Але тоді вам доведеться по закінченню терміну дії візи або в'їзного штампа, відправитися в одне з сусідніх держав - Камбоджу, Бірму, Малайзію чи В'єтнам. До речі, деякі з цих держав так само скасували візовий режим для росіян. Там ви знаходитесь деякий час, дивіться пам'ятки, і повертаєтеся в Тайське королівство. І на митниці вам ставлять заповітний штампик, що дозволяє пробути в державі ще 30 днів. Але часто практикувати таке не варто. Якщо співробітники митниці викриють вас в зловживанні безвізовим режимом, у в'їзді на територію країни вам мають право відмовити.
4
На отримання річної не туристична мультивізи можуть розраховувати: - пенсіонери, які досягли віку 50 років і мають на рахунку в тайському банку не менше 800 тисяч батт (близько 20000 доларів США); - громадяни, які планують відкриття власної справи на території тайського королівства; - наші співвітчизники, які планують вивчати в Таїланд е мови (англійська або тайський) .Умова отримання цих віз необхідно уточнювати в консульстві королівства, так як вони мають властивість час від часу змінюватися.