Як надягати струни на гітару. струни без закінчення.

Старі струни відчуваються гітаристом інакше, ніж нові, в результаті цього притупляється відчуття гри. Негайно замініть струни, якщо вони вкрилися корозією, стали виглядати забрудненими, на їх канителі з'явилися ознаки зносу або вони стали жорсткими для виконання деяких прийомів.
Вам знадобиться
  • - набір нових струн
  • - гострий предмет
Інструкція
1
Ослабьте натяг струн, вже стоять на гітарі, і зніміть їх. Для цього візьміть який-небудь гострий предмет і з його допомогою піддіньте петлі на гвинті кілочка. Витягніть струни з отворів барабана. Гриф гітари, якщо він тримається на гвинті, після зняття струн почне коливатися. Але становище нормалізується, коли вони будуть встановлені знову.
2
Починайте установку струн з першої - найтоншою. Це дозволить уникнути порушення послідовності розташування струн. Відступите від закінчення струни півтора сантиметра і зробіть вузлик.
3
Встановіть гітару горизонтально. Перекиньте кінець із зав'язаним вузликом через підставку і підведіть під струну з будь-якого боку. В утворену петлю просмикніть закінчення струни. Простежте за тим, щоб вузол знаходився поза петлі.
4
Затяните петлю тугіше, щоб вона не розпустилася. Для цього притисніть вказівним пальцем до підставки кінець струни з перетином петлі. Тримайте струну весь час в натягнутому стані. Щоб затягнути її, потягніть за протилежний кінець вільною рукою.
5
Сядьте. Гітару поставте на підлогу. Для запобігання розпускання установлюваної струни на підставці і підтримки її в натягнутому стані притисніть її до грифа правим коліном. Визначте отвір на валику колка, просмикніть в нього кінець струни і виведіть приблизно на два сантиметри.
6
Накрутите струну на валик. Майте на увазі, що всі струни повинні закручуватися в одному напрямку. Виконайте кілька витків внахлест. Один з витків укладіть поперек інших.
7
Відтягніть струну пальцями правої руки. Тримайте її під кутом 90 градусів по відношенню до грифа, не дозволяючи послабитися. Продовжуйте накручувати струну. Коли вона остаточно буде натягнута, перевірте її стан на підставці: розбещена струна не зможе тримати лад. Встановлюючи 4-ю, 5-ю і 6-ю (басові) струни, можна вузлики не робити.