Як потрібно ставитися до життя.

Життя - дорогоцінний дар, яким кожна людина розпоряджається по-своєму. Хтось даремно пропалює її, а хтось встигає зробити багато добрих, гідних справ. Хтось спокійний і веселий, а хтось перебуває у вічних душевні терзання. Протягом всієї історії кращі уми людства вирішували питання: як слід ставитися до життя.
Інструкція
1
Будьте відповідальним і розумним людиною. Сумлінно і з повною віддачею виконуйте свої службові обов'язки, не підводьте тих людей, які вірять в вас. Не забувайте також, що час неможливо повернути назад, тому не відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні. Поставте собі в житті мету, нехай навіть скромну, і постарайтеся її досягти.
2
При цьому не доводите свою відповідальність до відвертого абсурду, фанатизму. Все добре в міру. Люди, які занадто серйозно ставляться до життя, як правило, й самі не отримують від неї задоволення, доставляють незручність оточуючим. Їх постійно мучить думка, що вони можуть помилитися, зробити щось не так, виявитися не на висоті або потрапити в незручну ситуацію, тому вони нервують самі й нервують інших.
3
Пам'ятайте, що будь-яка людина має право на помилку. Навіть прославлені генії помилялися. Разом з тим, візьміть за правило: витягувати уроки з помилок, щоб не допускати їх надалі.
4
Намагайтеся робити добрі справи, допомагайте тим, хто потребує підтримки, участі, причому безкорисливо, за покликом душі, не чекаючи ні плати, ні навіть просто слів вдячності. Неважливо, якщо масштаб вашої благодійності буде вельми скромним, головне, що ви так поступали.
5
Навчіться отримувати позитивні емоції від найпростіших, буденних речей, оточуючих вас кожен день і годину. Відомо, що усміхнений, позитивно налаштована людина набагато більше радіє життю, ніж похмурий песиміст. Якщо ж на вашому життєвому шляху зустрілися труднощі, негаразди, постарайтеся витримати їх з гідним спокоєм.
6
Любіть своїх рідних, близьких. Приділіть особливу увагу вихованню своїх дітей. Будьте добрим, великодушним і розумно вимогливим батьком. Прикладіть всі зусилля, щоб ваші діти виросли різнобічно розвиненими, порядними людьми.
7
Чи не терзають роздумами про смерть, питаннями: що буде «там»? Адже від того, що ви мучитеся від невідомості, рівним рахунком нічого не зміниться. Радійте тому, що ви поки живі, можете кожен день дихати свіжим повітрям, чути спів птахів, милуватися красивими пейзажами.
Життєві негаразди для деяких людей є причиною серйозних переживань, іноді справа доходить навіть до депресії. У той же час, інші спокійно переносять те, що оточуючим здається серйозними проблемами. Але той, хто вміє легко ставитися до життя , тільки знизують плечима: «Що такого? Всяке буває ».
Інструкція
1
Життя можна порівняти зі світовим океаном - в ньому стільки ж всіляких течій. Можна використовувати зручні можливості, гнучко вибудовуючи стратегію, а можна завжди жорстко гнути свою лінію, не помічаючи, що іноді, якщо скористатися підвернувся шансом, можна домогтися набагато більшого. Це зовсім не означає, що потрібно плисти за течією. Просто до всього є прості і складні шляхи. Не потрібно ускладнювати.
2
Допевняйтеся радість від того, що живете. Адже у кожного всього одне життя, і не варто всю її проводити в турботах і тяжких роздумах. Коли мить проходить, його вже не повернути, і якщо ви не випробували радості і задоволення від життя зараз, то ніколи не надолужити згаяне. Намагайтеся жити більш приємною життям.
3
Будьте сміливіше. Все роблять помилки. Якщо ви хочете чогось, то дійте, щоб отримати це. Навіть якщо ви не все зробите правильно, такий шлях набагато краще варіанту, при якому ви б просто сиділи і чекали біля моря погоди, не наближаючись до цінуй ні на міліметр. Звичайно, це не означає, що потрібно відчайдушно кидатися в будь-яку прірву, не беручи до уваги свої можливості, але якщо склалася ситуація, в якій потрібно ризикнути, а вас зупиняє тільки страх невдачі, то відкиньте його.
4
Можливо, життя здається вам такою важкою тому, що ви дійсно звалили на себе непосильну ношу. Людина, яка слід не своєю дорогою, а намагається бути тим, ким він не є, втомлюється набагато більше того, хто робить те, що йому близьке. Знайдіть свій шлях. Не біда, якщо ви в минулому помилилися з вибором, адже ви можете спробувати почати все знову. Якщо ваш вік або соціальний стан не дозволяють вам радикально змінити своє життя, то робіть це поступово. Займайтеся тим, що ви завжди мріяли, хоча б деякий час. Ви відчуєте щастя від процесу, і це змінить вас. Покращувати своє життя ніколи не пізно.
5
Посміхайтеся, прокидаючись вранці, і мрійте перед сном, увечері. Залиште в своєму житті небагато місця для щасливого випадку. Хто знає, раптом вам раптово підвернеться якась величезна удача? Чи не відкидайте таку можливість. Вам може здатися абсурдом сама ідея про те, що потрібно сподіватися на фортуну, але набагато гірше, коли люди ігнорують щасливі шанси, які надає їм життя, бо морально не готові прийняти подарунок долі.
6
Якщо у вашому житті все не так гладко, як хочеться, то замість того, щоб впиватися тугою і сумними думками, думайте про те, як все змінити. Тут не варто обмежуватися мріями. Складайте реальні плани, які починайте реалізовувати. Під лежачий камінь вода не тече. А коли ваше життя стане простіше, то більш легке до неї ставлення прийде саме собою. Не витрачайте сили на негативні емоції і жалість до себе.