Як почати вдалий день.

Багато чого залежить від того, як людина зустрічає ранок. Якщо з самого моменту пробудження щось не заладилося, все може піти шкереберть. Щоб прекрасно почувати себе протягом всього дня, успішно працювати і з задоволенням спілкуватися з іншими людьми, проведіть ранок правильно.
Інструкція
1
Підніміться з ліжка вчасно, особливо якщо ви кудись поспішаєте. Не дозволяйте собі ніжитися в ліжку навіть протягом десяти хвилин, тим більше по будням. В іншому випадку ви можете спізнитися на роботу, і ваш день навряд чи можна буде назвати вдалим. Але навіть якщо запізнення вдасться уникнути, вам доведеться поспішати і, можливо, ви навіть не встигнете привести себе в порядок і поснідати.
2
Прокидайтеся під хорошу мелодію. Противний і одноманітний писк будильника викликає огиду і може навіть зіпсувати ранок. Буде краще, якщо ви підберете підходящу мелодію на стільниковому телефоні і станете прокидатися під неї. Якщо настройки програми дозволяють, можна вибрати різні пісні для різних днів тижня, щоб одноманітність який набридало вам.
3
З'їжте смачний сніданок. Дуже важливо, щоб ви могли поїсти спокійно, не поспішаючи, так що якщо ви не встигаєте це зробити, вам слід прокидатися трохи раніше. Не потрібно їсти забагато або віддавати перевагу жирній, важкої їжі. Для сніданку можна вибрати чашку кави або чаю, вівсяну кашу, яєчню, тост з джемом або медом, грінки та т.п.
4
Подумайте про те, які приємні події очікують вас сьогодні. Може бути, ви плануєте вирушити в кіно або ресторан, у вас призначена зустріч з близькою людиною і т.п. Але навіть якщо вам належить звичайний робочий день, а вечір ви маєте намір провести, займаючись домашніми справами, постарайтеся знайти щось хороше. Наприклад, приємною може виявитися бесіда з колегами під час обідньої перерви. Настроюйтеся на вдалий день і не дозволяйте собі думати про неприємності, які можуть вас очікувати.
5
Посміхайтеся, і ви зможете підняти собі настрій. Одягаючись і приводячи себе в порядок, включіть музику, яка вам подобається. Підспівуйте і пританцьовуйте, робіть зарядку, якщо вам цього хочеться. Можете включити веселу телепередачу або послухати радіо. Головне - зуміти почати свій день з чогось радісного, приємного.