Як відрегулювати браслет на годиннику. Як відрегулювати годинник в комп'ютері.

Браслет годин для комфортного носіння необхідно відрегулювати по діаметру руки. Одні ремінці налаштовуються вибором отвори, а інші - зміною кількості ланок.
Вам знадобиться
  • - стамеска;
  • - викрутка;
  • - невеликі пасатижі.
Інструкція
1
Для регулювання пластмасового або шкіряного браслета потягніть його в сторону затягування, щоб язичок вийшов з отвору. Піднявши ремінець над язичком, щоб він не увійшов у сусіднє отвір, виберіть інше, після чого відпустіть браслет і зафіксуйте його за вбрання отвір на язичку. Завжди надягайте годинник так, щоб вони розташовувалися на стороні руки, протилежної зап'ястя, а низ циферблата (з розподілом 6) опинявся з того ж боку, що і великий палець.
2
Не затягуйте ремінець занадто сильно, щоб уникнути затікання руки, але, в той же час, не допускайте та сильного провисання годин. Якщо забезпечити це не вдається, можна акуратно проколоти в браслеті додатковий отвір. Воно повинно відповідати вже наявними не тільки за розмірами, але і за формою. Неправильне проколювання отвору може з часом викликати розшарування ремінця.
3
Металевий браслет регулюйте шляхом видалення ланок. В браслеті вони чергуються зі скобами. Щоб витягти ланка, підніміть стамескою в однієї скоби один пелюстка, а в іншої - обидва. Другу скобу витягніть, а разом з нею і ланка. Потім пелюстка першої скоби (залишилася в браслеті) вставте в попереднє ланка і загніть. Не тріть при цьому елементи браслета з лицьового боку.
4
Приміряйте годинник, а потім при необхідності зніміть і витягніть ще одну ланку способом, зазначеним вище. Видаляйте ланки до тих пір, поки не досягнете бажаної довжини браслета. Для зняття годин розблокуйте фіксатор (при його наявності), а потім підніміть верхню частину замку. Як і в попередньому випадку, не робіть ремінець занадто коротким.
5
Якщо ж виявилося, що браслет годин укорочений занадто сильно, акуратно поверніть на місце одне із знятих ланок разом зі скобою. Цю операцію здійснюйте в зворотному порядку: відтягніть один пелюстка скоби, витягніть його, вставте ланка, загніть пелюстка, потім в отвори двох сусідніх ланок вставте скобу і загніть із зворотного боку обидва її пелюстки.
6
Деякі жіночі, а також спортивні годинник забезпечуються браслетами нестандартних конструкцій. Еластичний ремінець регулювання не вимагає - просто надягніть його. Для регулювання ж ремінця на липучці роз'єднаєте його, перемістіть в бажане положення, після чого знову з'єднайте.
Зверніть увагу
Занадто сильно затягнутий браслет не тільки створює неприємні відчуття, але і загрожує захворюваннями судин. Всі переробки здійснюйте при знятих годинах, щоб не поранитися інструментами.