Як відмовитися від пропозиції.

Пропозиція руки і серця від коханого чоловіка - мрія будь незаміжньої дівчини. За рідкісним винятком у відповідь на таке прохання дама відмовити не може, навіть за невизначеним «Я подумаю» зазвичай чується таке: «Так, але пізніше». Але якщо ви не хочете пов'язувати своє життя з людиною, яка робить вам пропозицію?
Інструкція
1
не втрачає. Відмовку «Я подумаю» придумали не тільки для того, щоб потомить в невіданні свого обранця. Якщо шанувальник застав вас зненацька і ви ще не впевнені, дайте таку відповідь. Пізніше, бажано при особистій зустрічі, ви все розповісте йому.
2
Якщо ви вже давно вирішили, що не станете виходити заміж за нього, не ходіть навкруги, думаючи, як піднести правду. Якщо молода людина простягнув вам кільце, не беріть його. Не міняйте дистанцію, не прибирайте руки. Скажіть приблизно так: «Нам добре разом, і ти хороша людина. В тобі немає недоліків, але ми не зможемо жити разом, бо я не та, хто тобі потрібен, і ти не той, хто мені потрібен ».
3
Після такої відмови, якщо ви зустрічалися з молодим чоловіком, ваші відносини, швидше за все, перестануть бути такими ж близькими. Але краще гірка правда, ніж неясність.
Нерідко відбуваються такі ситуація, коли людина змушена відмовитися від щойно надійшов пропозиції про роботі. Очевидно, що здобувачеві незручно за витрачені на нього сили і час, але як же правильно відмовитися від цієї вакансії?
Інструкція
1
Не тягніть час. Якщо вас не влаштовує запропоноване місце, потрібно відразу про це сказати, не "кидаючи» фразу «Я подумаю». Звичайно, нічого в ній кримінального немає, але через якийсь час представник компанії може зв'язатися з вами і уточнити, що ви вирішили. Тоді ви просто не згадаєте жодного організацію, ні посада, яку вам пропонували. Вийде не дуже красиво.
2
Зателефонуйте або напишіть людині, що проводив співбесіду з вами, про своє рішення, якщо ви домовилися про це. Мовчати і не брати трубки не варто. Можливо, компанія розраховує на вас. Якщо вам не цікаво це місце, скажіть про це. Тоді його зможе зайняти людина, якій воно дійсно потрібно. Варто пам'ятати, що через якийсь час у цій компанії може відкритися нова вакансія, яка вам підійде. А якщо ви вже одного разу «пропали» після співбесіди, на нову вакансію вас розглядати вже не будуть.
3
Будьте щирі. Не варто обманювати компанію в тому, що ви раптом захворіли і не змогли вийти, або що з'явилися якісь форс-мажори. Краще відразу сказати правду - що запропоновані умови вам не підходять, або що вже знайшли інше місце роботи, або що хочете ще трохи подумати.
4
Будьте гранично ввічливі. Ні в якому разі не варто грубити представнику компанії. Навіть якщо людина вам неприємний, не варто йому явно показувати це. Хоча б з тієї причини, що це непристойно. І вже тим більше не слід йти «по-англійськи» посеред співбесіди. Світ тісний, і може виявитися, що через якийсь час цей співробітник буде працювати в компанії вашої мрії. І, знову побачивши вас на співбесіді, він вже сам зробить все можливе, щоб у підсумку вибрали не вас.
Зверніть увагу
Керівники конкуруючих компаній можуть мати цілком дружні стосунки. Наприклад, якщо раніше працювали або вчилися разом. Вони можуть застерігати один одного і рекомендувати один одному співробітників. І якщо ви не сподобалися компанії "Х", не дивуйтеся, що вас не взяли в компанію "У".