Як лікувати пахові лімфовузли. пахові лімфовузли лікування.

Лімфатичні вузли збільшуються в розмірах при попаданні в них інфекції, коли є запальний процес в довколишніх органах і тканинах. Біль, підвищення температури тіла, а також набряк в області лимф - основні симптоми, які повинні вас насторожити. Лікування слід починати негайно.
Вам знадобиться
  • - антибіотики;
  • - сухе тепло;
  • - настойка ехінацеї;
  • - сечогінний збір.
Інструкція
1
Сходіть на прийом до лікаря, щоб вас оглянули. При запаленні пахових лімфатичних вузлів необхідно виявити саме причину, а не просто знімати симптоматику. В якості основної терапії призначають антибактеріальні препарати широкого спектру дії. Купити їх можна тільки за рецептом, тому без візиту в поліклініку просто не обійтися, а чекати, коли все само пройде, нерезонними.
2
При запаленні лімфовузлів непогано допомагає прогрівання сухим теплом. Використовуйте для цієї мети електричну грілку, пляшку з гарячою водою, обгорнуту рушником, або розпечену сіль, пересипану в товстий вовняний носок. Середній час процедури має становити близько 40 хвилин кілька разів на день. Зовсім скоро ви помітите поліпшення.
3
Якщо вам дали направлення на фізіотерапію - не відмовляйтеся. Регулярно відвідуйте процедурний кабінет, але це не виключає можливість проводити прогрівання в домашніх умовах або використовувати спеціальний апарат, який впливає не тільки світлом, але і теплом.
4
Вживайте настоянку ехінацеї. Вона допомагає перемогти запальний процес. Пийте по 25-35 крапель тричі на добу, розбавляючи рідина холодною водою. Якщо у вас є відхилення в роботі органів травлення, приймайте ехінацею в таблетках.
5
Приймайте сечогінний збір. Під час запалення лимф застоюється зайва рідина в організмі, яка погіршує загальний стан. Не пийте діуретичні препарати, натуральних лікарських засобів буде цілком достатньо.
6
Якщо поліпшень так і не спостерігається, відвідайте хірурга. У деяких випадках доводиться проводити невелику операцію, під час якої видаляють накопичився гній і рідина з лімфатичного вузла. Процес реабілітації буде швидким, якщо ви вчасно звернулися в поліклініку.