Як в 1с відобразити штрафи. аналітика для штрафів на 91 рахунок.

Програма 1С забезпечує автоматичне проведення багатьох часто повторюваних операцій. Оплата і нарахування штрафу - ситуація разова. Тому для відображення в 1С потрібно ручна обробка документів.
Інструкція
1
Сплата адміністративного штрафу з розрахункового рахунку в програмі 1С відображається в розділі «Документи», далі «Облік грошових коштів» та «Банківські документи». Оскільки підприємство платить штрафи не кожен день, типових налаштувань для обробки таких разових документів може не бути.
2
Для проведення платіжного доручення на сплату штрафу в програмі 1С після його завантаження відкрийте документ подвійним кліком лівої кнопки миші. На панелі інструментів натисніть «Операція». Із списку, операцій виберіть «Інше списання грошових коштів», якщо на вашому підприємстві не передбачений інший варіант обробки.
3
Далі у вікні «Рахунок» викличте довідник рахунків бухгалтерського обліку та виберіть рахунок 91.02 «Інші витрати». Цей рахунок аналітичний, тому відразу ж відкриється вікно для вибору аналітики. У списку, виберіть «Штрафні санкції». Потім у правому нижньому куті вікна натисніть OK. Документ проведений.
4
Перевірте правильність бухгалтерської проводки. Повинна сформуватися запис: Дебет рахунку 91.02, аналітика «Штрафні санкції» - Кредит рахунку 51 «Розрахунковий рахунок».
5
Сплата податкових штрафів провадиться або на вимогу податкової інспекції, або самостійно підприємством за уточненим розрахунком податку. При обробці банківського документа оплати штрафу програма вибере операцію «Перерахування податку» і залежно від настройки може вибрати конкретний податок, за яким сплачено штраф. Можливо, податок доведеться вибрати вручну.
6
Бухгалтерський рахунок 68 «Розрахунки з бюджетом» аналітичний. У вікні «Рахунок» на основній вкладці банківського документа викличете список бухгалтерських рахунків і виберіть податок, за яким сплачено штраф. Під вікном «Рахунок» у вікні «Вид оплати» виберіть потрібний рядок: «Податок (нараховано/донараховано), пені, штрафні санкції». Натисніть OK у правому нижньому кутку документа. Документ проведений.
7
Перевірте, чи сформувалася бухгалтерська проводка по документу оплати штрафу: Дебет рахунку 68 «Розрахунки з бюджетом» - Кредит рахунку 51 «Розрахунковий рахунок».
8
Нарахування податкового штрафу оформляється записом по Дебету рахунку 91.02 «Інші витрати», субконто «Штрафні санкції» в кореспонденції з кредитом рахунка 68 «Розрахунки з бюджетом».