Як знайти надію.

Життя непередбачуване. Вона може обірватися в будь-який момент, ніхто не застрахований від цього. Якщо вам або комусь із ваших близьких поставлений страшний діагноз і ви вже втратили віру в чудесне зцілення, важливо зберігати надію.
Інструкція
1
Якщо офіційна медицина не залишає вам шансів, спробуйте звернутися до нетрадиційних видів лікування. Сходіть до народних цілителів, займіться йогою, медитацією. Цілком можливо, що якась чудо-трава, наприклад, лопух або подорожник, полегшить ваш стан. У спробі перемогти хворобу, яку традиційна медицина визнала невиліковною, всі засоби хороші.
2
Змініть звичний вам спосіб життя. Запишіться на курси танців, якщо можливості здоров'я вам дозволяють танцювати. Бігайте вранці, обливайтесь холодною водою, купайтеся в ополонці. Ефект від таких змін може приємно здивувати вас. Знайдіть в інтернеті історії людей, які змогли вибратися з аналогічній ситуації. Це має надихнути вас на подальшу боротьбу.
3
Зовнішніх джерел надії немає, вона прихована всередині вас. Якщо ви самі правильно не налаштовані себе на боротьбу з недугою, ніхто і ніщо не зможе вам допомогти. Пам'ятайте, що людина може бути кращим другом і найлютішим ворогом самому собі.
4
Священики та релігійні люди рекомендують звертатися до Бога з молитвою. Не чекайте якихось знаків згори. Просто вірте в те, що щира молитва допоможе прокинутися прихованої всередині вас надії.
5
Коли поставлений плачевний діагноз і медицина безсила, спробуйте все відпустити. Відпустіть всі страхи і переживання, змиріться з поточним станом справ. Прийміть все так, як воно є, і постарайтеся жити залишок днів у своє задоволення, не думаючи про майбутню смерті. Рано чи пізно вона наздожене кожного.
6
Подорожуйте по світу. Рушайте туди, де ви завжди мріяли побувати, але вас щось утримувало. Тепер-то вас ніщо не тримає, вам нема чого втрачати. Краси природи і незвичайних історичних місць можуть повернути віру в життя.
7
Чи не чіпляйтеся за матеріальний світ. Він привносить у ваше життя суєту, а якщо ви дійсно хочете знайти надію, подаруйте свої блага стражденним. Хіба матеріальні цінності роблять вас щасливішими? Навряд чи, зате коли вас не стане, хтось буде згадувати про вас з теплом і любов'ю.
8
Відкиньте думки про себе, зосередьтеся на життя і проблеми оточуючих. Це допоможе вам відволіктися. Будьте лагідним і терплячим, уважно вислухайте співрозмовників. Постійно думаючи про інших, ви забудете про власні біди і негаразди.
9
Не хлібом єдиним сита людина. Природно, смачний торт або шматок м'яса не допоможе вам знайти надію. Тому людині, що впала у відчай і заплутався в своїх думках, корисно дотримуватися посту. Спробуйте утримуватися від їжі деякий час і потім відчути радість від простого ковтка води.
10
Слово - ваш вірний помічник. Пишіть підбадьорливі листи рідним, близьким, напишіть жалібне лист до Бога. Розкажіть в листі до Бога, як ви хотіли б видужати, одужати, бо «по вірі вашій нехай буде вам».