Як нанести малюнок на шпалери. малюнки на шпалерах своїми руками.

Щоб знайти ідеальні шпалери, не обов'язково кілька годин ходити по магазинах і розглядати десятки варіантів. Ви можете створити індивідуальний дизайн - потрібно лише нанести на шпалери потрібний вам малюнок.
Вам знадобиться
  • - шпалери під фарбування;
  • - трафарет;
  • - фарба;
  • - поролонова губка;
  • - валик.
Інструкція
1
Щоб фарба добре трималася на стінах, купите спеціальні шпалери під фарбування. Можна вибрати матеріал потрібного відтінку або білий - тоді шпалери потрібно буде пофарбувати в базовий колір і залишити висихати на тиждень.
2
Ви можете нанести малюнок від руки, користуючись звичайними пензликами. Але це вимагає хороших навичок малювання. Якщо ви такими не володієте, зробіть трафарет. Знайдіть в інтернеті підходящий візерунок. У графічному редакторі додайте перемички між деталями візерунка, щоб він залишався цілісним після вирізання. Вийшов малюнок можна роздрукувати на принтері частинами, а потім склеїти скотчем. Роздруковуйте трафарет на щільному папері або картоні. Все фрагменти, які повинні бути заповнені фарбою, виріжте за допомогою різака для паперу. Щоб лінії були рівними, скористайтеся фігурними лінійками.
3
Паперовий трафарет потрібно буде приклеювати на стіну скотчем. Зручніше кріпити трафарет із самоклеючої плівки. Його можна зробити на замовлення в друкарні або в фірмі, що створює рекламну продукцію. Там підготовлений рисунок роздрукують і виріжуть на плоттері. Вам залишиться тільки відокремити плівку від захисного шару і прикласти до стіни, розгладивши все складки.
4
Закріпіть трафарет на стіні і заповніть його фарбою. Щоб шар вийшов рівним і фарба не затекла під папір, наносите її поролоновою губкою, акуратними рухами. Зачекайте приблизно хвилину і зніміть трафарет. Місця перемичок подкрасьте тонким пензликом.
5
Якщо вам потрібно створити рослинний чи геометричний візерунок, купите гумовий валик, на якому вже видавлений малюнок. Використовуйте його як штамп. Розмітьте стіну, щоб було легше провести валиком пряму лінію. Занурте інструмент в фарбу, прокатайте на будь-якому паперовому «чернетці», щоб видалити надлишки фарби, і з легким натиском проведіть валиком по стіні.