Як самому кулями прикрасити квартиру. прикрасити кімнату кульками для дівчинки.

Повітряні кулі - звичний атрибут свят. Правда, найчастіше вони просто висять на стіні, додаючи в інтер'єр 2-3 яскравих плями, але не більше того. А адже з кульок можна складати панно, робити клумби і ємність з подарунками. Спробуйте всі ці варіанти використання повітряних кульок, прикрашаючи квартиру до чергового свята.
Вам знадобиться
  • - повітряні кулі;
  • - нитки;
  • - папір;
  • - ножиці;
  • - двосторонній скотч;
  • - серпантин;
  • - конфетті.
Інструкція
1
Зробіть ланцюжок з повітряних куль різних кольорів. При цьому розмір їх повинен бути приблизно однаковим. Для зручності з'єднання елементів в одне ціле використовуйте спеціальні кулі-лінкінг. У них, на відміну від звичайних, два «хвостика». Так що вам залишиться лише надути кульки і прив'язати їх послідовно один до одного. Таку стрічку можна повісити по периметру дверних прорізів і вікон, прикріпивши за допомогою шматочків двостороннього скотча.
2
З нагоди особливо урочистого свята стіни, підлога, стеля квартири можна оформити квітами з куль. Надійти дві кульки, зав'яжіть їх, а потім перекрутити їх «хвостики» між собою і перев'яжіть ниткою. Підготуйте ще пару таких елементів. Потім покладіть пов'язані кульки перемичками навхрест і перекрутити. Ці пелюстки доповніть маленькою кулькою в центрі. Якщо по центру закріпити довгастий куля, у вас вийде метелик.
3
З безлічі найпростіших кульок можна скласти ціле полотно з поздоровленням, своєрідну повітряну листівку. Просто наклейте на стіну паралельні ряди куль впритул один до одного. Кульками контрастного кольору викладіть на цьому полотні привітання або малюнок. Щоб конструкція трималася міцніше, додайте шматочки двостороннього скотча на бічні сторони сусідніх куль.
4
На підлозі в кожній кімнаті можна зробити різнокольорові повітряні клумби. Візьміть надуті гелієм кулі різних кольорів і розмірів. Прив'яжіть їх на нитки різної довжини, до кінця ниток прив'яжіть вантажі. Розташуйте заготовки так, щоб у центрі виявився кульку на самій довгій мотузці, навколо нього - на більш коротких, потім - ряд ще нижче.
5
Гелієві кулі будуть добре виглядати не тільки на підлозі, але і під стелею. Однотонними кулями заповніть всю площу стелі. До них можна прив'язати різнокольоровий серпантин або нитки різної довжини з причепленими паперовими сніжинками, зірочками і т.п.
6
З великого повітряної кулі вийде піньята - традиційна мексиканська іграшка. Наповніть куля дрібними сувенірами, цукерками або різнокольоровими конфетті. Надійти його і підвісьте під стелею в центрі кімнати. Учасникам вечірки потрібно буде проколоти куля - і на них обрушиться дощ подарунків.