Як включити передню панель в BIOS. включити звук передній панелі в биосе.

В даний час діють дві найбільш поширених специфікації для роботи різних комп'ютерних аудіопристроїв - AC'97 і HD Audio. Друга з них повинна замінити першу, але процес цей ще не завершений, тому одночасно існують обидві архітектури. Виробники багатьох материнських плат поміщають в BIOS установку, за допомогою якої користувач сам може вибрати специфікацію для входів і виходів аудиоустройств на передній панелі системного блоку комп'ютера.
Інструкція
1
В останніх версіях операційних систем за замовчуванням використовуються драйвери, розраховані на роботу з архітектури HD Audio. Тому, якщо ви після використання, наприклад, Windows XP SP2 встановили Windows 7 і виявили, що роз'єми для навушників і мікрофону на передній панелі перестали працювати, цілком імовірно, що причина саме в цьому. Однак перш ніж переходити до вирішення проблеми на рівні материнської плати, спробуйте усунути її засобами самої ОС. По-перше, переконайтеся, що встановлений драйвер Realtec, який може працювати не тільки з «рідним» форматом AC'97, але і з HD Audio. По-друге, спробуйте відключити в налаштуваннях панелі управління Realtec опцію автовизначення передній панелі - часто цього достатньо для вирішення проблеми.
2
Якщо заходи, наведені в першому кроці, не дадуть результату, пошукайте перемикач AC'97/HD Audio в налаштуваннях базової системи введення/виводу - BIOS. Для цього з головного меню системи ініціюйте перезавантаження комп'ютера і натисніть клавішу Delete або F2 після початку нового циклу завантаження. У деяких комп'ютерах для входу в панель налаштувань BIOS використовуються інші комбінації, тому в разі неспрацьовування цих клавіш уточніть правильну комбінацію в описі вашої версії базової системи введення/виводу. Часто її можна дізнатися з напису, яка в процесі завантаження з'являється в лівому нижньому куті екрану.
3
В панелі налаштувань BIOS знайдіть рядок з установкою, що відноситься до передньої панелі. Наприклад, у версіях від компанії AMI вона може бути розміщена на вкладці Advanced і сформульована як Front Panel Type. Поміняйте значення в цьому рядку - якщо роз'єми панелі не працюють при значенні HD Audio, замініть його на AC'97 або навпаки. Потім вийдіть з налаштувань BIOS, зберігши зроблені зміни. Якщо потрібної установки не опиниться у вашій версії базової системи, можливо, що перемикання здійснюється механічно, за допомогою джампера на системній платі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AjT-CuaNh4A