Як виписати рецепт таблеток. Як виписати рецепт на 6 місяців.

Не тільки молоді лікарі стикаються з проблемами вірного оформлення рецепта для пацієнта, навіть докторам зі стажем не завжди вдається дотримати численні формальності і вимоги.
Інструкція
1
Заповнюйте бланк тільки чорнилом або кульковою ручкою, вносити записи кольоровий пастою заборонено.
2
Прописуйте інформацію в усіх графах, порожніх рядків в рецепті бути не повинно. Не дозволяється використання скорочень, за винятком загальноприйнятих медичних і фармацевтичних термінів. Уникайте будь-яких виправлень.
3
На одному бланку можливо виписати не більше двох різних ліків, за винятком таблеток, які містять отруйні або наркотичні речовини. Для таких препаратів виписуйте окремі рецепти. Крім цього, на бланку повинні бути печатка, кругла печатка медичної установи, підпис головного лікаря.
4
Варто звернути увагу, що при заповненні рецепта необхідно використовувати певний тип бланка.
5
В рецепті на таблетки обов'язково вказуйте: дату (вказується повністю - число, місяць, рік); ініціали та прізвище, вік пацієнта; дані лікуючого лікаря; звернення до фармацевта, при якому використовуються латинські літери (звернення до фармацевта оформляється наступним чином: Rp .: - це скорочення від слова recipe, що в перекладі з позначає «рецепт»). Також вкажіть лікарську форму, тобто tabulettae (таблетки); їх назва; сигнатуру, яка включає в себе час, частоту прийому таблеток, спосіб застосування, тривалість прийому, а також дозування (скільки грамів, скільки таблеток). Таблетки дозируются в грамах, але можливе використання більш дрібних величин - 0,01 грам або 0,001 грам (при заповненні цього пункту спочатку необхідно написати Signa, що в перекладі з латинської перекладається як «позначити»). Поставте підпис та особисту печатку (перш ніж поставити підпис, необхідно ще раз все ретельно перевірити, щоб уникнути помилок).
6
В разі термінової необхідності отримання на бланку на рецепті необхідно написати cito або statim, що перекладається як «скоро» і «негайно» відповідно.
7
Рецепт дійсний протягом 2 місяців з дня виписки рецептурного бланка, за винятком ліків, що містять отруйних речовини, наркотичні, стероїди і т.д. - Для них рецепт дійсний до 10 днів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=K1Hob6Ief0c