Як вибрати готель в Таїланді.

Якщо ви зібралися на відпочинок в Тайланд, перед вами стоїть важливе завдання - вибрати місце проживання в цій країні. Де ж зупинитися? Головне, це вчасно вирішити, з якою метою ви їдете в Таїланд - розважатися в клубах вдень і вночі або просто тихо перепочити від насиченого життя.
Інструкція
1
Готелі Таїланду оцінюють за системою зірковості досить умовно, тому враховуйте той факт, що ви можете потрапити в готель, який має 5 зірок, але вже прийшов в непридатність. Підтримують їх у нормальному стані тільки, поки вони відносно нові, потім же нагадуванням про нормальному рівні може стати тільки кількість зірок.
2
У готелях Таїланду практично немає системи «все включено». Тому заздалегідь пошукайте через інтернет місця, де можна нормально поїсти. Найчастіше у вартість проживання входить тільки сніданок. Дуже рідко ви потрапите на повний пансіон зі сніданком, обідом і вечерею.
3
Якщо хочете заощадити, їдьте в Тайланд в будь-який час, крім Нового року, середини квітня і кінця січня-початку лютого (тайський і китайський Новий рік, відповідно). У цей час готелі занадто заповнені, і ціни піднімаються в 2-3 рази. Якщо все-таки хочете потрапити на ці свята в Тайланд, забронюйте собі місця за кілька місяців.
4
Вартість проживання в готелях Таїланду також залежить від сезонності. Виберіть сезон собі по кишені і сміливо вирушайте відпочивати. Вони діляться на три типи: низький (lowseason), високий (highseason) і піковий (peakseason). Ви заощадите до 60-80% вартості номера в готелі, якщо поїдете в Таїланд в низький сезон.
5
Якщо ви вибрали Тайланд як місце проведення медового місяця, пам'ятайте, що в деяких готелях передбачаються різні привілеї для молодят. Це можуть бути квіти, весільний торт, вино, безкоштовні коктейль-вечірка або обід.
6
При бажанні поправити здоров'я вибирайте готель, що має оздоровчий центр. Популярні spa-готелі пропонують масу послуг: лікування за допомогою бруду, трав або води, гідромасаж, ароматерапію і ще багато чого цікавого.
7
При виборі готелю зверніть увагу його віддаленість від пляжу, центру розваг і найближчого селища чи міста.
Корисна порада
Візьміть з собою дітей. Проживання дітей до 12 років в готелях Тайланда - безкоштовне.