Як знайти свій аккаунт.

Щоб спілкуватися в соціальних мережах, необхідно створити свій аккаунт, пройшовши попередньо процедуру реєстрації. Покинути профіль можна, натиснувши кнопку «Вихід», після чого ви опинитеся на головній сторінці сайту, де потрібно буде для входу знову вводити облікові дані.
Вам знадобиться
  • - реєстрація на сайті або в електронній пошті;
  • - логін;
  • - пароль.
Інструкція
1
З одного комп'ютера заходити на різні сторінки одного і того ж сайту можуть всі користувачі, які мають доступ до ПК. Як правило, вхід в аккаунт здійснюється з головної сторінки, де в спеціальні поля необхідно ввести логін та пароль, вказані при реєстрації в соціальній мережі (електронною поштою).
2
Причому основну роль при вході грає логін, так як пароль, якщо ви його раптом забудете, можна відновити. З логіном справа дещо складніша. Хоча і в цьому випадку вихід є. Але для цього потрібно буде скористатися опцією «Я не пам'ятаю логін». При цьому може знадобитися ввести адресу електронної пошти. Також для відновлення доступу можливо звернутися в службу підтримки сайту.
3
Полегшує вхід на сайт функція автозбереження облікових записів користувача. Для цього достатньо поставити галочку в віконце поруч з написом «Зберегти пароль». Крім цього, можна скористатися додатковими настройками інтернет-оглядачів, більшість з яких пропонує автоматично зберігати всі введені облікові записи для входу на сайти, в електронну пошту. Тоді вам не доведеться кожного разу витрачати час на набір логіна і пароля. Але ці способи прийнятні тільки в тому випадку, коли за комп'ютером працює одна людина.
4
Якщо ж користувачів кілька, найнадійніше відмовитися від функції автосохранения, що допоможе виключити доступ сторонніх до вашої особистої інформації. Тоді для входу в соцмережу або e-mail вам доведеться щоразу вводити ваші облікові дані.
5
Щоб не забути логін і пароль, запишіть їх у спеціальний блокнот або текстовий документ, збережений в папці вашого комп'ютера. Ніколи не залишайте файл з паролем та іншими особистими даними на робочому столі.
6
Час від часу для безпеки власного аккаунта міняйте пароль. І ніколи не переходите з невідомих посиланнях, які приходять від незнайомих користувачів і ваших друзів з пропозицією зазирнути на вказану сторінку. Як правило, подібні методи використовують спамери і зломщики.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RvM3fydGZhw