Як в avi додати субтитри. додати титри scr в avi.

Субтитри являють собою написи, виведені на екран в процесі відтворення відео і доповнюють звукову доріжку. Подібний текст можна записати за допомогою програми subtitle Tool і зберегти в окремий файл або вставити в avi, застосувавши фільтр subtitler для редактора VirtualDub.
Вам знадобиться
  • - файл avi;
  • - програма subtitle Tool;
  • - фільтр subtitler;
  • - програма VirtualDub.
Інструкція
1
subtitle Tool не вимагає додаткових дій для установки, в процесі якої на робочому столі створюється іконка для її запуску. Щоб почати створення субтитрів, двічі клацніть по іконці файлу subtitle Tool.exe. За допомогою кнопки Player відкрийте вікно плеєра і виберіть у діалоговому вікні файл avi, який потрібно доповнити текстом.
2
Перейдіть до фрагмента відео, з якого повинні початися субтитри, за допомогою кнопок управління відтворенням, що знаходяться в нижній панелі вікна плеєра, і клацніть по кнопці Insert. У вкладці Edit редактора введіть потрібний текст. За замовчуванням ця напис буде видно протягом п'яти секунд, але ви можете збільшити або зменшити цей проміжок, вказавши у полі Hide інший час.
3
Для переходу до створення наступної частини субтитрів натисніть на кнопку Apply & next. Таким же чином введіть всі інші написи.
4
Для збереження створених субтитрів у вигляді окремого файлу клікніть по кнопці Save і виберіть потрібне розширення. Якщо ви збираєтеся використовувати створений файл як зовнішні субтитри, які можна довантажити в плеєр при перегляді фільму, виберіть розширення srt. Для вбудовування субтитрів у відео засобами програми VirtualDub створіть файл ssa.
5
Клікнувши по кнопці ОК, введіть ім'я файлу. Для коректного завантаження в плеєр назва файлу субтитрів має збігатися з ім'ям файлу avi, для якого був створений цей текст. Збережіть субтитри в папку з відео.
6
Якщо ви збираєтеся вшити субтитри безпосередньо у фільм, запустіть програму VirtualDub і відкрийте в ній файл avi клавішами Ctrl + O. У меню Video включите опцію Full processing mode.
7
Для роботи з субтитрами вам буде потрібно фільтр subtitler, який можна знайти на сайтах, присвячених програмі VirtualDub. Розпакуйте викачаний архів в папку Plugins, вкладену в папку VirtualDub.
8
Завантажте фільтр для підключення субтитрів. Для цього застосуйте опцію Filters меню Video і натисніть на кнопку Add. Відкривши список доступних фільтрів, виберіть з нього subtitler. Якщо ви не використовували цей фільтр перш, клікніть по кнопці Load і виберіть файл subtitler.vdf.
9
У вікні налаштувань subtitler клікніть по кнопці праворуч від поля для введення імені файлу, виберіть титри з розширенням ssa і скористайтеся кнопкою ОК. Переглянути відео з доданими до нього субтитрами можна, натиснувши на кнопку відтворення.
10
Для збереження фільму з з текстом налаштуйте стиснення файлу за допомогою опції Compression в меню Video і Audio. Збережіть змінений файл опцією Save as avi меню File.