Як згадати пароль в телефоні.

Як не парадоксально, звичні речі легко забуваються. Дія, доведене до автоматизму, іноді буває складно описати в деталях. Випадково вимкнувши телефон, ви можете з подивом помітити, що не можете згадати пароль. Хоча вводили його неодноразово.
Вам знадобиться
  • Ручка, аркуш паперу.
Інструкція
1
Добре, якщо під рукою є документи з паролем. Але ж їх може і не виявитися. Тоді доведеться згадувати пароль в телефоні іншими способами.
2
Збереження інформації, її зберігання, відтворення і забування - це процеси пам'яті. Значить, доведеться її активізувати. Для цього потрібно зрозуміти, який тип пам'яті переважає у вас. Вона може бути образною, словесно-логічної, рухової.
3
Можливо, комбінація цифр в паролі телефону викликає у вас певний образ. Образи можуть бути зоровими, слуховими або навіть нюховими. Наприклад, ці чотири цифри асоціюються у вас з чиїмось адресою, номерами поверхів знайомих або конкретною датою. Подумайте, на що вони можуть бути схожі у вашому житті. Постарайтеся згадати, як ці цифри були написані на папері. Або момент, коли пароль телефону вимовляли вголос.
4
Пароль телефону може утримуватися і словесно-логічною пам'яттю. Тобто в послідовності цифр ви могли помітити логічну закономірність. Це можуть бути геометрична або арифметична прогресія.
5
Рухова пам'ять хороша тим, що запам'ятовує послідовність рухів. Не замислюючись, поводите великим пальцем над клавіатурою телефону. Висока ймовірність, що таким чином ви згадаєте пароль. Те, на які кнопки необхідно натискати, ваша рука може пам'ятати краще голови.
6
Якщо ви досі не згадали пароль від телефону, спробуйте розслабитися. Значна частина засвоєної інформації зберігається в нашій підсвідомості. Ляжте на спину, і постарайтеся ні про що не думати. Вам повинно бути зручно, а долоньки будуть дивитися вгору. Утримуйте увагу на своєму диханні. Просто спостерігайте за ним. Через короткий час напруження м'язів пройде. Цей стан називається глибоким розслабленням. Побудьте в ньому. Почніть представляти образ свого пароля від телефону. Цифри, які прийшли в голову подумки окрасьте в певний колір, потім придумайте шрифт. Так з підсвідомості ви можете витягти в пам'ять пароль від телефону.
Корисна порада
Іноді допомагає метод виключення. Подумайте, яких цифр точно не було в номері пароля. Решта пробуйте складати в комбінації. Це трудомістке, але здійсненно.