Як повернути стартову сторінку.

Під час установки додаткових компонентів браузера, поновлення програми трапляється так, що відбувається незапланована зміна стартової сторінки на нову. На жаль, подібний перехід не завжди бажаний, і тоді перед користувачем постає питання про повернення головної сторінки.
Вам знадобиться
  • - встановлений браузер;
  • - адреса для головної сторінки.
Інструкція
1
Будь-який інтернет-оглядач дозволяє користувачеві зробити браузер максимально зручним, налаштувавши його «під себе». При цьому можна визначити, як будуть відкриватися вікна і вкладки, за допомогою якої системи слід здійснювати пошук, і встановити ще ряд необхідних параметрів.
2
Одним з плюсів при роботі з браузером є те, що при його запуску можливо вказати сторінку, що використовується в якості стартової. Домашньої може бути будь-яка пошукова система, сайт, електронна пошта, соціальна мережа і т.п.
3
Для встановлення головної сторінки потрібно відкрити браузер, якшо по відповідному ярлику на робочому столі, або знайти його в розділі "Всі програми" меню «Пуск». Після того як оглядач запуститься, знайдіть на його робочої панелі кнопку «Інструменти» і перейдіть в розділ "Налаштування". Далі виберіть «Домашню сторінку», введіть в спеціальне поле адресу потрібного інтернет-ресурсу і збережіть налаштування.
4
Вхідний до складу операційної Системи проектування Windows оглядач Internet Explorer перейде до налаштувань відразу після того, як ви натиснете піктограму з зображенням шестерні. На сторінці параметрів знайдіть пункт «Властивості оглядача». Потім впишіть або вставте в рядок скопійований раніше адресу потрібної сторінки.
5
В Google Chrome розділ налаштувань «ховається» за піктограмою гайкового ключа, що розташовується на панелі інструментів. Клікніть на значок і виберіть "Налаштування". Потім у вікні в розділі «Початкова група» відзначте рядок з написом «Головна сторінка. Після чого в порожнє поле поруч із графою впишіть адресу стартової сторінки. Тут же можете вказати найбільш зручну для вас пошукову систему, повний перелік яких відкривається в випадаючому вікні в розділі «Пошук».
6
В Mozilla Firefox для переходу до налаштувань спочатку потрібно натиснути кнопку «Інструменти». Потім знайдіть пункт "Налаштування". Виберіть «Основні». Після чого в графі «Домашня сторінка» вкажіть адресу сторінки, використовуваної в якості стартової.
7
В Opera - натисніть на верхній знак, відкрийте «Налаштування», виберіть «Загальні настройки», потім в графу «Домашня» вставте адресу домашньої сторінки. Для збереження результату натисніть ОК.
8
Аналогічно настройка стартової сторінки здійснюється і при використанні інших оглядачів.