Як дати посилання на сайт.

Посилання - це url-адресу сайту або покажчик на документ з розширенням html. Посилання може бути як з приставкою www, так і без неї. Особливої ролі для користувача дана приставка не грає.
Інструкція
1
В кожному браузері є адресна рядок і відповідно в ній знаходиться адресу сайту. Він легко копіюється як звичайний текст. Виділіть адресу (у верхньому рядку браузера), натисніть ПКМ (права кнопка миші) і копіюйте. Або можете використовувати гарячу клавішу Ctrl + C. Тепер адреса зберігається в буфері обміну, і його можна вставляти в будь-яке текстове поле.
2
Залежно від того, де ви хочете опублікувати дане посилання, доведеться застосовувати різні методи. В IM-клієнтах (ICQ, Skype) необхідно ставити приставку http://перед адресою сайту, щоб посилання було клікабельно (активної). Для вставки посилання в листі натисніть на значок «Вставити посилання» і в діалоговому вікні введіть адресу сайту. Після натискання на кнопку ОК ви побачите вже активне посилання. Якщо ж ви хочете вставити її на форумі або дошці оголошень, то потрібно використовувати спеціальні html-теги або bb-code.
3
Мова HTML є мовою для розмітки тексту в інтернеті. Але, на відміну від текстового редактора Microsoft Word, форматування тексту відбувається за допомогою спеціальних слів - дескрипторів (тегів). Вони полягають в кутові дужки, наприклад, Офіційний сайт Майкрософта. З даної записі видно, що кожен тег має початок і кінець. писати обов'язково. В іншому випадку тег працювати не буде. Текст повинен знаходитися строго між двома тегами, інакше посилання не буде видно. BB-CODE дуже схожий на HTML, але замість кутових дужок використовуються квадратні. Наприклад, [url = http://microsoft.com] сайт Майкрософт [/url], де також маються два тега (відкриває та закриває), посилання на сайт дається в відкриваючому тезі після знака одно, текст пишеться між двома тегами. Складіть посилання за вищевказаною зразком і вставте в повідомлення на форумі. В результаті буде видна тільки напис, яка вказана між двома тегами, і в ній буде знаходитися посилання на сайт.