Як вручну встановити драйвер.

Стабільна і правильна робота певного обладнання в персональному комп'ютері забезпечується наявністю спеціальних файлів. Для пошуку і установки драйверів існує безліч різних методів.
Інструкція
1
Ручна інсталяція робочих файлів на увазі самостійний пошук драйверів і їх оновлення. Відвідайте сайт компанії, що розробила пристрій, для якого ви хочете встановити драйвери.
2
Знайдіть і відкрийте категорію завантажень. На певних ресурсах існують спеціальні форми, що дозволяють швидко знайти драйвери для конкретного пристрою. Скористайтеся даною опцією.
3
Виконайте завантаження знайдених комплектів драйверів. Найчастіше вони представлені у вигляді додатку, запуск якого автоматично впроваджує потрібні файли в систему. Якщо ж ви завантажили архів, що містить потрібні файли, використовуйте ручний метод установки.
4
Витягніть файли з архіву, попередньо створивши для цього окремий каталог. Для цього використовуйте файлові менеджери, наприклад, Kit Commander, або програми-архіватори.
5
Відкрийте меню «Пуск», натиснувши потрібну клавішу. Клацніть правою кнопкою миші по графі «Комп'ютер» і перейдіть до пункту «Властивості». Виберіть посилання «Диспетчер пристроїв», розташованої в лівій колонці запущеного меню.
6
Після відображення списку обладнання, що входить до складу вашого персонального комп'ютера, знайдіть пристрій, позначене знаком оклику. Наявність даної іконки символізує відсутність необхідних драйверів.
7
Клацніть правою кнопкою миші по назві пристрою. У розгорнулося меню виберіть "Оновити драйвери». Дочекайтеся запуску нового ока. Перейдіть до пункту «Виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері».
8
Встановіть галочку поруч з пунктом "Включаючи вкладені папки» та натисніть кнопку «Огляд». Перейдіть до каталогу, в який ви скопіювали файли з архіву. Натисніть кнопку «Далі». Дочекайтесь появи повідомлення про успішну установку драйверів. Перезавантажте комп'ютер. Перевірте працездатність обладнання.