Як вплітати нитку у волосся. незвичайне міцне плетіння на волосся.

Будь-яку косу можна прикрасити красивою кольоровою ниткою. Така коса виходить міцною і зручною, та й носиться довго. Домогтися цікавого ефекту можна шляхом підбору кольорів використовуваних ниток.
Вам знадобиться
  • - нитки;
  • - шампунь;
  • - вода;
  • - фен;
  • - гребінець;
  • - фіксатор;
  • - гумка.
Інструкція
1
Вимийте волосся, висушіть їх і розділіть на рівні пасма. Акуратно підніміть верхні прядки і заколіть їх фіксатором. Після цього візьміть посередині невеликий пучок волосся і перев'яжіть його ниткою: один кінець нитки повинен знаходитися з одного боку, а другий - з другої.
2
Розділіть волосся на дві частини. Потім зніміть фіксатор і додайте третій пучок (він буде середнім). Тобто з боків у вас будуть прядки з ниткою, а посередині пучок без неї.
3
Почніть плетіння коси в три пасма. Коли вона буде готова, зафіксуйте кінець за допомогою резинки.
4
Оригінально виглядає плетіння «риб'ячий хвіст». Така коса заплітається в два етапи. Спочатку зберіть волосся в хвіст і зафіксуйте гумкою.
5
Навколо основи хвоста зав'яжіть вузлом кілька ниток. Слідом за цим розділіть волосся на дві рівні частини (нитки теж повинні бути розподілені порівну). Почніть плетіння зліва-направо, витягаючи з однієї пасма волосся і приєднуючи їх до іншої (повинен сформуватися знак нескінченності).
6
Плетіння фіксуйте щільно, адже в іншому випадку пасма будуть розташовані хаотично, через що косичка вийде неохайною.
7
Ефектно виглядають французькі коси з нитками. Розділіть пасмо на три пучка і підкладіть під неї три нитки, складені вдвічі, а після почніть плетіння коси, захоплюючи нові прядки. Через кілька стібків додайте ще три нитки і так робіть кілька разів.
8
Якщо наприкінці плетіння волосся залишається недостатньо, додайте ще кілька ниток і доплетіть косичку.
Зверніть увагу
Використовуйте спеціальні акрилові нитки.
Корисна порада
Якщо в коси вплести кольорові нитки, це не тільки створить акцент на зачісці, але і зорово збільшить обсяг кісок. До того ж косички з вплетеними нитками вийдуть міцними і щільними, завдяки чому на якийсь час ви зможете забути про те, що необхідно розчісуватися і робити зачіску.