Як швидко висушити джинси. Як швидко все висушити джинси в домашніх умовах.

У деяких людей деколи виникають ситуації, коли раптово починається дощ, і буквально через кілька годин треба йти на зустріч, причому саме в джинсах. Тут або кидати джинси в прання і відправлятися в сирих, або вибирати щось інше.
Інструкція
1
В цьому випадку на допомогу приходять відразу кілька способів сушіння. Але потрібно пам'ятати, що швидкісну сушку не можна застосовувати занадто часто - вона здатна помітно зіпсувати джинси. Першим способом для швидкої сушки джинсів є використання фена. Візьміть велике сухе рушник, покладіть його на джинси і згорніть разом з одягом в тугий джгут настільки сильно, наскільки зможете. Якщо рушник намокне, візьміть друге і повторіть згортання, і так кілька разів. Для посилення ефекту сядьте зверху на згорнуті джинси і рушник і посидьте так пару хвилин. Після цього візьміть фен для волосся, включите його на високу потужність і тримайте на відстані 20-30 сантиметрів від джинсів. Направляйте струмінь гарячого повітря на мокрі елементи одягу і сушіть так приблизно одну годину.
2
Скористайтеся сушінням джинсів за допомогою праски. Для цього посушите близько двох годин одяг на змійовику батареї у ванній кімнаті, перевертайте періодично джинси для рівномірного просушування. Потім розкладіть прасувальну дошку, включите праску з функцією пара і протягом години гладьте джинси до остаточного висихання.
3
Найефективнішим засобом для просушування раптово намоклих джинсів є духовка. Спочатку перевірте, наскільки чистий духову шафу. Протріть його дверцята з кожного боку, а також внутрішні стінки шафи, щоб джинси не пропахли харчовими ароматами. Після цього прогрійте духовку до найвищої температури і, якщо в її функції входить режим обдування, активуйте даний режим. Далі відкрийте дверцята шафи і накиньте на неї джинси, розправивши їх по дверної поверхні. Залиште дверцята відчиненими, почекайте десь хвилин десять і переверніть одяг на іншу сторону. Чим щільніше джинси, тим довше вони будуть сушитися, аж до години або двох годин.