Як дати оголошення про продаж землі. Як оформити орендовану землю у власність.

Коли настає пора продавати земельну ділянку, виникає безліч питань - як знайти вигідного покупця, як швидше оформити угоду з купівлі-продажу, як не потрапити на шахраїв. Але починати потрібно все ж з правильної подачі оголошення про продаж землі.
Інструкція
1
Одним з ефективних способів оповістити населення про продаж земельної ділянки є телевізійна реклама. Досить заплатити за оголошення, щоб його транслювали протягом місяця, і з вашою пропозицією про продаж ознайомиться найбільшу кількість населення. Для того щоб дати оголошення про продаж землі на телебачення, зверніться в регіональний офіс телевізійного мовлення. Сплатіть рекламні послуги телекомпанії і оформите текст вашого оголошення.
2
В тексті оголошення пропишіть площа ділянки, місце його розташування, вид використання та цільове призначення. Також вкажіть ціну, обумовивши, що можливий торг, і залиште номер телефону.
3
Не менш популярною майданчиком розміщення оголошення є друковані ЗМІ. Підійдіть в регіональний офіс будь-якого друкованого видання і попросіть розмістити оголошення про продаж землі. Оскільки вартість такого оголошення буде нижче, ніж в телевізійній рекламі, можна вказати більше інформації про ділянку. Більш докладно опишіть район, в якому він розташований, вкажіть, які посадки вже є на продаваної землі. Також підготуйте фотографію земельної ділянки і не забудьте про додаткові кошти, щоб попросити видавництво виділити оголошення жирним шрифтом.
4
Крім телеефіру та друкованих видань необхідно потурбуватися рекламою вашої ділянки в мережі інтернету. Увійдіть у таких пошукових системах, як Яндекс або Гугл, і активуйте електронний гаманець. Натисніть на посилання «Дати оголошення», заповніть відповідні поля і перерахуйте з електронного гаманця необхідну суму грошей за рекламу. Тим самим ви закріпіть ефект поширення вашого оголошення, оскільки чимала частина населення вважає за краще використовувати саме інтернет при пошуках нерухомості.