Як відключити пароль на телефоні. Як можна прибрати з флешки телефону пароль, який забув.

Існують різні способи захисту мобільного телефону від доступу до нього інших людей: блокування апарату, сім-карти, установка пароля на певні дані. Але іноді ці способи доставляють незручність самому власнику.
Інструкція
1
При покупці нової сім-карти не кожен замислюється про її можливе блокування. А адже при несподіваному відключенні мобільного телефону можна зіткнутися з проблемою пароля pin і puk. Якщо ви спочатку нічого не міняли, то пароль за замовчуванням 0000, але якщо в настройках він був змінений, при його неправильному введенні на третій раз доведеться вводити puk. Цей номер знайти можна на картці, яка додавалася при купівлі сім-карти, він складається з 10 цифр. Якщо ці дані ви знайти ніде не можете або 10 раз ввели неправильний код, залишається тільки їхати в салон вашого оператора, де вам допоможуть з розблокуванням.
2
Зручніше прибрати захист з сім-карти. Щоб це зробити, зайдіть в меню телефону, виберіть «Налаштування», «Запит PIN-коду», натисніть на «Відключити». Буде потрібно ввести пароль, який на даний момент коштує, а потім при відключенні pin-код запитуватися не буде. Звичайно, інтерфейс телефонів різний і не у всіх дані команди називаються саме так, але в цілому потрібно шукати саме в настройках телефону.
3
Блокування телефону - це більш небезпечний спосіб, так як якщо ви забули пароль, в підсумку можуть бути видалені ваші особисті дані і всі налаштування, а можливі й подальші неполадки. Щоб провести розблокування, потрібно дізнатися коди скидання у виробника апарату. Це можна зробити по телефону, або на сайті компанії. Далі вводите код, який видалить настройки. Після цього доведеться заново все встановити. Також можна скористатися таким способом, як прошивка. Найкраще докладно про цей процес почитати на сайтах, присвячених мобільним телефонам.
4
Як і з сім-картою, якщо у вас немає необхідності приховувати інформацію в телефоні від інших, краще спочатку відключити цю опцію в параметрах апарату.
5
І останнє - це пароль на певні дані в телефоні: повідомлення, додатки, папки з фотографіями і інше. Ця настройка є не у всіх телефонах. Автоматично він на дані не ставиться, це робиться самостійно. Зняти пароль можна в налаштуваннях, командою «Безпека телефону» - «Відключити».