Як відпроситися дитину зі школи. записка до школи від мами відпроситися дитину від уроків.

Іноді трапляються ситуації, при яких потрібно, щоб дитина не відвідував шкільні заняття один або кілька днів. Деяких батьків сам факт того, що дитину потрібно відпроситися зі школи, ставить в тупик. Хоча якихось особливих складнощів такі дії не становлять.
Інструкція
1
Зателефонуйте класному керівнику/директору школи, яку відвідує ваше дитя. Цей номер телефону повинен бути у кожного батька в списку «тривожних номерів» обов'язково, так як ситуації, пов'язані зі шкільними заняттями, поведінкою нащадка й інші можуть виникнути в будь-який момент. Поясніть причину, по якій ви збираєтеся відпросився своєї дитини: раптове невелике нездужання, терміновий від'їзд або інша. Класна дама/директор школи вашого сина чи дочки порадить при цьому, як найкращим чином оформити відсутність дитини на заняттях. Зазвичай буває достатньо просто телефонної розмови - цей варіант ідеальний для молодших школярів, коли навчання за практично усіх предметів проводить один і той же вчитель.
2
Оформіть письмову заяву за ім'я директора школи в тому випадку, якщо після телефонної розмови з'ясується, що шкільні правила вимагають саме такої форми виправдання відсутності учня на заняттях. Наприклад, цей варіант оформлення документів потрібно при тривалій відсутності школяра на заняттях при навчанні дитини в приватних школах і пансіонатах, тому що пов'язаний з фінансовими нюансами оплати навчання.
3
Напишіть записку з попередженням про те, що ваш син або дочка не зможуть відвідувати заняття в школі з тих чи інших причин, якщо зв'язатися з адміністрацією школи або класним керівником по телефону не представляється можливим. Передайте цю записку вчителю чи адміністрації з одним з учнів школи, другом або однокласником вашої дитини. Або попросіть їх передати ваше прохання на словах.
4
Вибирайте справді вагомі причини для виправдання відсутності дитини на заняттях - термінова поїздка, фізичне нездужання, сімейні справи, які вимагають обов'язкової присутності сина чи дочки. Причини вибирайте відповідні дійсності, а не надумані, в іншому випадку чадо може сприймати шкільні уроки як щось, на що можна не витрачати свій час і з різних причин прогулювати їх.
Зверніть увагу
При планованому тривалій відсутності дитини на заняттях батькам бажано обговорити це питання безпосередньо з директором школи та класним керівником, так як в цьому випадку можливе значне відставання від навчальної програми і прогалини в знаннях дитини. Бажано заздалегідь знайти і обговорити найкращий компромісний варіант подальшого процесу навчання школяра.