Як полегшити біль у суглобах.

Біль у суглобах може з'являтися з різних причин, але в основному це відбувається через зношування хрящової тканини або запального процесу. Щоб відновити рухливість тіла, а також усунути неприємні відчуття, необхідно пройти повне обстеження і лікування.
Вам знадобиться
  • - знеболюючі та протизапальні засоби;
  • - мазі;
  • - спирт;
  • - препарати кальцію.
Інструкція
1
Сходіть на прийом до поліклініки. Вам зроблять знімок травмованого суглоба, щоб зрозуміти, в чому причина болю. Якщо ніяких видимих патологій не буде відмічено, вам призначать нестероїдні протизапальні препарати. У деяких випадках рекомендують прийом коштів, які відновлюють хрящі.
2
Прислухайтеся до загальних рекомендацій фахівця, приймайте всі ліки, щоб скоріше позбутися від болю. Якщо будуть виявлені які-небудь відхилення, лікування буде підбиратися індивідуально і залежатиме від багатьох чинників.
3
Крім призначених препаратів пити інші знеболюючі можна. Але не забороняється наносити на суглоби зігріваючі мазі, бажано з протизапальним ефектом. Позитивний результат спостерігається при використанні коштів на основі зміїної або бджолиного отрут. Також легким знеболюючим ефектом володіє скипидар і бальзам «Зірочка».
4
Приймайте гарячу ванну з додаванням морської солі або скипидару. Тепло допомагає перемогти запалення, а також знімає ниючий біль. Якщо ви не бажаєте займатися водними процедурами, прикладіть до суглоба сухе тепло на 40-60 хвилин. Подібну процедуру потрібно проводити кілька разів на день до покращення стану.
5
Зняти неприємні відчуття і прискорити процес одужання допоможе і медичний спирт. Розтирайте їм хворі суглоби три рази на день. Замість спирту підійде міцна горілка або самогон. Після цього укутайте кінцівку вовняний шаллю.
6
Приймайте кальцій препарати після консультації з лікарем. Вони відновлюють хрящову і кісткову тканину, що веде до швидкому одужанню. Намагайтеся не напружувати хворий суглоб, при необхідності дотримуйтесь постільний режим. Але лежати весь час нерухомо теж не варто, час від часу робіть невеликі прогулянки, щоб кінцівка не атрофувалися.