Як пофарбувати корені волосся. Як фарбувати коріння волосся вдома відео.

Після фарбування волосся в гарний колір ви виглядаєте просто чарівно. Але через кілька тижнів відросло коріння досить помітно відрізняються від пофарбованої їх частини, що виглядає неохайно. Окрасьте коріння волосся, не вдаючись до послуг перукаря.
Вам знадобиться
  • - фарба для волосся;
  • - гумові рукавички;
  • - пензлик;
  • - керамічна миска;
  • - косметичні диски .
Інструкція
1
Виберіть у магазині фарбу, тон якій буде відповідати тому кольором волосся, в який вони були пофарбовані спочатку. Бажано використовувати фарбу тієї ж марки. Потім, дотримуючись інструкції на коробці, змішайте необхідні інгредієнти в керамічному або пластикової чашці. Ні в якому разі не використовуйте металевий посуд, через неї можуть змінитися властивості фарби, і колір вийде вже не той. Підготуйте пензлик, візьміть гребінець, надягніть гумові рукавички і накиньте поліетилен на плечі (щоб не забруднити одяг).
2
Для початку розділіть волосся на дві частини, прямуючи від середини чола до потилиці, і ретельно промажте коріння пензликом з фарбою. Потім розділіть волосся гребінцем від вуха до вуха і рясно прокрасьте коріння. При цьому у вас вийде чотири рівні частини.
3
Прокрасьте фарбою простір коренів волосся над областю вух. Якщо фарба потрапила на шкіру, негайно видалити її за допомогою ватного тампона або косметичного диска, змоченого водою. Пофарбувавши коріння одного пасма, відокремте її гребінцем в сторону і продовжите профарбовувати, рухаючись від потилиці до лобної частини голови. Продовжуйте до тих пір, поки всі коріння не будуть пофарбовані.
4
Засічіть час і можете зайнятися своїми домашніми справами. Приблизно через двадцять хвилин розчешіть волосся, розподіляючи фарбу по всій довжині. Нанесіть залишилася фарбувальну суміш на волосся і залиште ще хвилин на п'ятнадцять-двадцять. Після закінчення часу ретельно вимийте голову теплою водою з шампунем. Використовуйте бальзам для волосся і обполосніть голову знову.
Корисна порада
Чи не перетримуйте фарбу, інакше в результаті у вас вийде помітна межа між фарбованим волоссям і корінням. Запам'ятайте, щоб якісно пофарбувати коріння в домашніх умовах, потрібна велика вправність і акуратне нанесення фарби без зачіпання фарбованого волосся. Але все ж краще скористатися послугами перукаря, інакше можна отримати незадовільний результат.
Кожна жінка, яка забарвила волосся штучної фарбою, повинна знати, що через 4-5 тижнів потрібно буде повторювати процедуру. І самі Найважливіше - не «проґавити» цей відповідальний момент, в іншому випадку відросло коріння можуть зіпсувати весь ефект колишньої фарбування, і пасма будуть виглядати неохайно і неестетично.
Вам знадобиться
  • - живильна маска;
  • - накидка;
  • - пензлик;
  • - гребінець з рідкими зубцями і затискачі;
  • - фарба для волосся.
Інструкція
1
Упродовж тижня перед фарбуванням відросло коріння займіться підготовкою волосся - наносите на них живильні маски, до складу яких входять такі компоненти як жовток, оливкова або рослинне масло, лимонний сік і дріжджі.
2
За день до фарбування проведіть пробне фарбування на алергічну реакцію: нанесіть трохи фарби на ліктьовий згин, якщо на шкірі не з'явиться почервоніння, можете приступати до фарбування.
3
Красьте коріння волосся тільки на третій день після мятья. Ознайомтеся з інструкцією, що додається до фарби, щоб надалі не виникло непорозумінь з кольором волосся, і відповідно до неї приготуйте фарбу.
4
Накиньте на плечі накидку або старий рушник, щоб захистити одіяння від випадкового потрапляння на нього фарби. Для рівномірного фарбування збризніть волосся водою з пульверизатора.
5
Розчешіть вологе волосся гребінцем з рідкими зубцями і розділіть їх на чотири рівні частини, зробивши два проділу. Кожну частину закрутіть і затисніть зажимами. На шкіру обличчя, що межує з волоссям, нанесіть жирний крем і надіньте одноразові рукавички.
6
Приступайте до фарбування коренів волосся під переднім затискачем, оскільки саме в цьому місці вони найбільше привертають до себе увагу. За допомогою пензлика нанесіть фарбу тонким шаром спочатку на центральний проділ від чола до потилиці, а потім через кожен сантиметр робіть наступний проділ і пофарбуйте коріння з обох сторін. Кожну забарвлену пасмо відкладайте в сторону, поки не обробите всю передню частину волосся.
7
Після цього зніміть один затиск на потиличній частині і від верхівки проведіть косий проділ. Підніміть пасмо вгору і офарбите коріння , після чого відкладіть забарвлену пасмо вперед. Зробіть новий проділ і повторіть свої дії, поки не офарбите все волосся потиличної області.
8
Для доступу кисню підніміть волосся гребінцем наверх. Після закінчення 15 хвилин для рівномірного фарбування розчешіть волосся по всій довжині. Після цього ще через 15 хвилин змийте фарбу теплою водою і промийте волосся шампунем.