Як відполірувати нігті.

Доглянуті жіночі руки з гарним манікюром - те, що потрібно сучасним жінкам. Щоб надати нігтям здоровий і доглянутий вигляд, необхідно проводити полірування, завдяки цьому поверхня нігтів стане гладкою, рівною і блискучою. І зовсім не обов'язково залишати великі гроші в салоні краси, відполірувати нігті можна самостійно.
Вам знадобиться
  • - ванночка;
  • - щипчики для нігтів;
  • - пилочка;
  • - пилочка для полірування;
  • - масло для нігтів;
  • - крем для рук;
  • - мило;
  • - лимонний сік.
Інструкція
1
Перш за все, підготуйте всі необхідні матеріали, які вам будуть потрібні для полірування нігтів: пилочка для нігтів, пилка для полірування, лосьйон або крем для рук і щипчики для нігтів. Також вам буде потрібно невелика тарілка або ванночка. Весь цей набір можна придбати в спеціалізованому магазині.
2
Обробіть нігтьові пластини перед процедурою полірування. Спершу зніміть шар лаку за допомогою спеціального засобу, бажано без додавання ацетону. Налийте в ванночку теплу воду і додайте невелику кількість мила. Якщо ви бажаєте відбілити нігті, додайте кілька крапель свіжого соку лимона. Опустіть пальці в ємність з мильною водою і залиште на кілька хвилин.
3
Коли нігті повністю підсохнуть, наступним кроком буде їх підготовка до процесу полірування. Ображати нігті спеціальними щипчиками до необхідної довжини і якщо є необхідність, подкорректируйте форму за допомогою звичайної пилочки.
4
Уважно огляньте пилочку для полірування нігтів. Одна її сторона має жорстку структуру, інша, навпаки, м'яка. Почніть полірування з жорсткою боку пилочки, нею ви видалите непотрібні нерівності і шорсткості, начистити поверхню нігтя по всій довжині. Потім приступите до полірування нігтьових пластин м'якої стороною пилки.
5
Щоб надати нігтям сяючий і здоровий вигляд, настала черга масел і лосьйонів, завдання яких полягає в закріпленні результатів. Можна використовувати спеціальну полірувальну рідина, яку слід втирати в кожен нігтик і кутикулу.
Зверніть увагу
Не рекомендується полірувати нігті частіше двох разів на місяць, так як вони стоншуються і стають крихкими. Дамам з розшаровуються і тонкими нігтями бажано відмовитися від процесу полірування.
Корисна порада
Для полірування нігтів можна використовувати замшеве тканина, на яку необхідно нанести тальк, крохмаль і борну кислоту в рівних пропорціях.