Як оновити замшеве взуття.

Замшеве взуття - стильна і комфортна деталь вашого образу. Однак з часом такий делікатний матеріал, як замша, починає блищати, вицвітати і покриватися білястим нальотом. Своєчасний і правильний догляд дозволять повернути взуття первинний вигляд.
Вам знадобиться
  • - фланелева серветка;
  • - гумова щітка для замші;
  • - водовідштовхувальний спрей;
  • - ластик;
  • - плямовивідник для замші;
  • - нашатирний спирт;
  • - вода;
  • - аерозольна фарба-спрей.
Інструкція
1
Якщо ви хочете зберегти взуття у відмінному стані довгий час, не надягайте її в сиру погоду. Волога дуже швидко руйнує структуру матеріалу і псує його зовнішній вигляд. Не використовуйте замшеве взуття для тривалих піших прогулянок. Перед першим виходом обов'язково обробіть її спеціальним водовідштовхувальним спреєм. Він охоронить замшу від пагубного впливу бруду, вогкості і пилу. Рівномірно нанесіть засіб на поверхню взуття і просушіть її протягом 12 годин. Періодично повторюйте процедуру.
2
Перед видаленням забруднень ретельно просушіть взуття. Очистити суху бруд і пил можна особливою щіткою для замші або фланелевою серветкою. Досить ефективним засобом для боротьби з плямами є спеціальний взуттєвої або звичайний шкільний ластик. Він не тільки видалить забруднення, але і помітно підніме ворс і візуально оновить замшу.
3
Сильно бруд і стійки плями обробіть спеціальними засобами для виведення плям для замші та нубуку. Сучасні засоби у формі пеноочістітетелей дозволяють делікатно проникнути в саму глиб забрудненої ділянки. Нанесіть піну на взуття з незначного відстані і акуратно розподіліть серветкою. Зачекайте 1-2 хвилини і зітріть залишки очищувача з поверхні замші. Добре просушіть взуття.
4
Жирні, залисніли місця ліквідуйте розчином нашатирного спирту. Змішайте 1 ч.л. спирту і 5 ч.л. води. Змочіть приготовленої рідиною щітку і ретельно обробіть засмальцьований ділянку. Після процедури підійміть ворс за допомогою щітки для замші. Відновити структуру матеріалу можна також на «водяній бані». Для цього піднесіть взуття до киплячій воді і потримайте кілька хвилин. Потім акуратно протріть матеріал м'якою серветкою.
5
Після того як замша очищена і просушена, займіться відновленням її кольору. Для цього підійде спеціальна аерозольна фарба, відповідна кольором вашого взуття. Розпорошите барвне засіб з балончика з відстані 15-20 см. Знову просушіть взуття і обробіть гумовою щіткою.