Як відкрити папку, якщо вона не видима.

В операційній системі Windows збережені на комп'ютері файли можуть бути видимими і невидимими. За це відповідає атрибут «Прихований», який присвоюється користувачем файлу або папці. Відкрити приховану папку можна кількома способами.
Інструкція
1
У тому випадку, якщо ви хочете, щоб невидима папка так і залишалася прихованою, скористайтеся компонентом «Пошук». Натисніть клавішу Windows або кнопку «Пуск» і виберіть у меню пункт «Пошук». Якщо такого пункту немає, натисніть клавіші Windows і F або ж налаштуйте його відображення.
2
Щоб налаштувати відображення команди «Пошук» в меню «Пуск», клікніть по панелі завдань правою кнопкою миші і виберіть у контекстному меню пункт «Властивості». У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Меню« Пуск »і натисніть на кнопку« Налаштувати ». У новому вікні відкрийте вкладку «Додатково», знайдіть у списку пункт «Пошук» і відзначте його маркером. Застосуйте нові налаштування.
3
Після того як відкриється діалогове вікно компонента «Пошук», розгорніть розділ «Додаткові параметри». Відзначте маркером пункт «Пошук в прихованих файлах і папках». Додатково можете встановити маркер в поле «Переглянути вкладені папки». Далі введіть у відповідних полях ту інформацію, яка вам відома про приховану папці (її назва, дата створення і так далі). Натисніть на кнопку «Знайти».
4
Коли буде сформований список за запитом, клацніть лівою кнопкою миші по потрібній вам папці. Вона матиме напівпрозорий вигляд. Щоб кожен раз не шукати приховану папку на комп'ютері, можете додати її в «Вибране» (знаходиться у верхньому рядку меню будь-якої папки).
5
Якщо ви хочете, щоб на вашому комп'ютері відображалися приховані папки, задайте відповідні налаштування. Викличте компонент «Властивості папки». Для цього через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління». У категорії «Оформлення і теми» виберіть іконку «Властивості папки».
6
У вікні, перейдіть на вкладку «Вид». У групі «Додаткові параметри» знайдіть пункт «Показувати приховані папки та файли» і встановіть навпроти нього маркер. Збережіть нові параметри. Всі приховані папки стануть напівпрозорими. Шукайте потрібну вам папку в тій директорії, в яку ви її зберегли.