Як відремонтувати подушки безпеки.

Якщо автомобіль потрапить в ДТП, при цьому можуть спрацювати подушки безпеки. Все залежить від тяжкості події. Однак якщо потім ви будете їздити без подушок, бортовий комп'ютер буде подавати звуковий сигнал при кожному запуску движка, а крім того, буде блимати значок, що сповіщає, що подушок безпеки немає. Треба виправляти ситуацію, що склалася, і тут уже йдеться не про ремонт подушки безпеки, а про її заміну.
Інструкція
1
Однак просто взяти і замінити подушку ви не зможете, потрібно також провести втручання в бортовий комп'ютер. За його роботу відповідає блок SRS, який вам і потрібно буде перепрограмувати.
2
Розберемо систему спрацьовування подушок безпеки докладніше. При ДТП спрацьовує датчик удару, що вистрілює ремінні Піропатрони, а також самі подушки безпеки. Потім в блок SRS надходить сповіщення про спрацювання системи. Згодом після кожного включення запалення на щитку стану автомобіля буде загорятися сигнальна лампочка несправності. І якщо навіть подушки безпеки змінити, вона все одно буде спалахувати. Подушка в результаті, не буде вискакувати, коли треба, або ж взагалі не буде працювати.
3
Середня вартість подушки безпеки біля керма коливається між 200 і 400 доларами. Ключовими чинниками тут є рік випуску автомобіля і, власне, модель. Просто замінивши подушку, як уже раніше говорилося, ви нічого не доб'єтеся.
4
Для вирішення даної проблеми потрібно буде виконати чималу роботу. Для початку, природно, потрібно замінити відпрацювали своє подушки безпеки новими.
5
Потім необхідно перепрограмувати блок SRS. Для цього замініть кодом нового автомобіля код помилки, після чого бортовий комп'ютер буде «думати», що аварії не було, і подушки безпеки не викидалися. Хоча це на перший погляд так просто, а на практиці все виявляється по-іншому.
6
Вся заковика в тому, що підприємство-виробник машини з кожним разом ускладнює шифровку. Це призводить до того, що обдурити бортовий комп'ютер стає все складніше. Це, в свою чергу, змушує автолюбителя розщедритися на новий блок SRS, який коштує близько 600-1500 доларів США.
7
Якщо купити блок у вас немає ні можливості, ні бажання, скопіюйте з дампфайла дані до моменту дорожньо-транспортної пригоди на флеш-карту. Однак щоб виконати це, потрібно володіти деякими знаннями в даній сфері. В іншому випадку краще вдайтеся до допомоги фахівців. Якщо ви без належної вправності і навичок спробуєте зняти копію дампфайла, ви можете спровокувати викид подушок.
8
Маючи на руках флешку з даними, прошийте за допомогою програматора дамп справної системи. Программатор цей потрібно спочатку купити у спеціалізованому магазині. І необхідні мікросхеми не забудьте придбати. Далі залишається замінити потрібні мікросхеми в блоці вже перепрошитимі або перепрошити старі.