Як визначити швейцарський годинник. swatch Як відрізнити підробки.

Одними з найкращих наручних годинників є швейцарські. Вони не тільки ідеально показує точний час, але й виглядають стильно і презентабельно. На жаль, на ринку зараз величезна кількість підробок, тому дуже важливо знати, як відрізнити якісні швейцарський годинник.
Інструкція
1
Виготовляються швейцарський годинник із суворим дотриманням 3-х вимог: - складання годин відбувається тільки в Швейцарії; - не менше 50% комплектуючих годин повинні бути тільки зі Швейцарії; - контроль якості годин повинен проводитися в Швейцарії. Але при цьому на циферблаті або будь-який інший частині обов'язково має бути напис Swiss Made або тільки Swiss. Якщо годинник зроблені в іншій країні, на них допускаються написи Swiss Movement або Swiss Quartz.
2
Напис Geneva або Geneve говорить про високу якість моделі. Це слово присутня на багатьох підроблених годинах. Тому, якщо вам пропонують товар з таким написом за низькою ціною, відмовтеся від покупки - він не може бути оригіналом.
3
Хороша річ не варто дешево. Швейцарські годинники в середньому коштують близько 2 тисяч доларів США. Тільки деякі моделі можуть мати іншу ціну, наприклад, Swatch або Flik Flak.
4
Щоб уміти правильно відрізнити підроблені швейцарські годинники, важливо знати кілька головних відмінностей оригінальних моделей. Наприклад, існують годинник з опуклим сапфіровим склом. Їх вартість понад 1,5 тисяч доларів. Моделі, корпус яких виконаний із сталі і золота або з чистого золота, не можуть коштувати нижче 2 тисяч доларів.
5
Оригінальні моделі часто оснащені складними функціями, наприклад, стрілками індикатора запасу ходу або фаз Місяця, вічним календарем і т.д. Такі годинники оцінюються більш 2-2,5 тисяч доларів.
6
На вартість швейцарських годинників впливають і рідкісні механізми, наприклад, Frederic Piguet і Lemania. Особливу цінність мають лімітовані годинник, тобто ті, які випущені в строго певній кількості. Їх ціна набагато вища звичайних моделей.
7
При придбанні швейцарських годинників зверніть увагу на те, щоб в упаковці перебував фірмовий видрукуваний паспорт.
8
Деякі компанії наносять на свій годинник елементи захисту. Наприклад, компанія Breguet на циферблаті свого товару робить тайнопис, побачити яку можна тільки під певним кутом нахилу.
9
Купуйте годинник тільки у фірмовому магазині, давно співробітничає зі швейцарськими майстрами.
10
Розпізнати оригінальний товар без детального обстеження корпусу і механізму годинника вкрай складно навіть кваліфікованого фахівця.