Як обмежити пінг. Як дізнатися Який пінг бачать інші гравці на моєму сервері.

Від пинга гравця на тому чи іншому сервері, а точніше, від значення пінгу залежить, яким буде ігровий процес: чи будуть зависання, лаги, інші збої, або гра буде, що називається, «літати». І чим пінг гравця вище, тим ризик виникнення якихось неприємних явищ більше. Щоб уникнути всяких перешкод обмежте на своєму сервері пінг.
Інструкція
1
Для прикладу буде розглянута знаменита гра Counter Strike. Спочатку відкрийте директорію з сервером гри, потім перейдіть в папку cstrike/cfg. За допомогою найпростішого текстового редактора «Блокнот» відкрийте файл під назвою mani_server.cfg, щоб обмежити пінг. В цьому файлі знайдіть значення mani_high_ping_kick і поставте після нього одиничку, щоб включити обмеження пінгу, або нуль, щоб відключити його.
2
Далі виконується настройка функції обмеження. Пропишіть для цього в рядку mani_high_ping_kick_limit максимальне значення пінгу для гравців на цьому сервері. Рекомендоване значення - від 200 до 300. Більше ставити не варто.
3
Для установки максимального числа перевірок затримки у того чи іншого гравця, перш ніж його викине з сервера, скористайтеся рядком kick_samples_required. Виконується перевірка з періодичністю 1 раз в 1,5 секунди.
4
Щоб зафіксувати зміст повідомлення, яке побачить гравець, кікнути з сервера за пінг, скористайтеся рядком mani_high_ping_kick_message. Після цього рядка введіть текст, не забудьте його взяти в лапки. Провівши всі необхідні зміни в настройках, перезапустите сервер - зміни вступлять в силу.
5
Щоб встановлювати обмеження на пінг, можна скористатися плагіном, який називається Better-Hpk. У файлі amxx.cfg пропишіть hpk_ping_max, після чого введіть максимальне значення пінгу гравця. Можна окремо встановити максимальне значення пінгу в нічний період. Робиться це за допомогою команди hpk_ping_max_night.
6
Встановіть відповідно, у скільки нічний час починається і закінчується, за допомогою команд hpk_night_start_hour і hpk_night_end_hour. Щоб встановити інтервал між виконанням перевірок, скористайтеся рядком hpk_ping_time.
Для того, щоб грати в онлайн-ігри в мережі інтернет, необхідно не тільки дійсно добре грати в них, але ще й мати швидкий інтернет. Це необхідно для того, щоб мінімізувати пінг - час затримки сигналу при проходженні від комп'ютера до сервера і назад. Для того, щоб понизити пінг , ви можете використовувати один з методів, наведених нижче, але бажано використання їх в комплексі.
Інструкція
1
В першу чергу, відключіть всі діючі завантаження та інтернет-з'єднання, крім тих, які стосуються гри. Закрийте торрент, менеджери завантажень і браузери, зупиніть або відключіть процес завантаження оновлень програмами. Цим ви максимально очистіть канал доступу в мережу інтернет для того, щоб вся доступна швидкість могла бути використана саме для гри по мережі.
2
Вимкніть всі процеси, крім системних, які йдуть одночасно з грою. Найчастіше через високого навантаження, яку програми надають на комп'ютер, процесор перегрівається і не може швидко обробляти дані. Через це пінг зростає. У разі, якщо навіть при всіх закритих програмах вас продовжує мучити високий пінг , використовуйте команду ctrl + alt + del для того, щоб відключити процес explorer.exe. Після того, як ви вийдете з гру, включите цей процес за допомогою диспетчера задач.
3
Зменшіть системні вимоги гри. Ваша відеокарта може бути недостатньо потужною для того, щоб підтримувати вибрані вами настройки відео. В цьому випадку мінімізуйте настройки, після чого поступово збільшуйте їх, поки не досягнете оптимального балансу між комфортом і навантаженням на відеокарту.