Як обрізати кущі.

Весна для дачника - гаряча пора. Попереду багато найрізноманітнішої і не завжди приємної роботи. Крім турботи про грядках з овочами, слід приділити увагу і плодовим чагарниках, щоб зібрати хороший урожай смородини, малини та агрусу.
Вам знадобиться
  • - заточений секатор;
  • - садовий вар;
  • - садовий ніж.
Інструкція
1
Після танення снігу на ділянці, поки бруньки на кущах агрусу і смородини ще не пішли в ріст, приступите до обрізку рослин. Підготуйте садовий інструмент, який вам знадобиться для цієї роботи.
2
Пагони чагарнику потрібно вирізати біля основи, практично на рівні землі. Не залишайте пеньки, вони можуть дати маловрожайні пагони, які вам зовсім не потрібні. Вони ж можуть стати розсадниками цвілевих грибків, які зашкодять вся рослина.
3
Не робіть косих зрізів, поверхня пошкодження має бути мінімальною. Секатор тримайте ріжучої стороною до пенька, так ви досягнете більш рівного зрізу. Травмовану поверхню діаметром більше одного сантиметра замажте садовим варом.
4
При обрізанні ваше завдання - формування плодоносному здорового куща. Якщо цю роботу не робити, рослина через кілька років заросте, і врожайним гілкам не буде вистачати харчування і світла. Такі несприятливі умови можуть призвести до розвитку хвороб.
5
Відзначте відмерлі і поламані гілки. Кора на них буде зморщеною, нирок немає, деревина не гнучка, а ламка. Ці гілки видаліть відразу ж. Хороший кущ чорної смородини має 15-20 гілок. Для цього з кожного молодого приросту вибирайте 5-6 найсильніших пагонів, вони повинні бути розташовані симетрично.
6
Без жалю обрізайте отвисшие лежать на землі гілки, що ростуть усередину куща пагони. Видаліть і старі пагони, ви пізнаєте їх по темній корі і короткому приросту.
7
Спаліть все, що ви обрізали, так як саме в старих і хворих гілках заводяться шкідники. Не залишайте багаття без нагляду, йдучи, загасите вогонь і прикопайте вугілля землею.
8
Як тільки ґрунт буде готова для обробки, зробіть розпушування пристовбурних ділянок і збагатите землю азотними і комплексними добривами. Це дозволить вам зібрати гарний урожай смачних ягід.
Чагарники - невід'ємний елемент садово-городніх ділянок. Вони поділяються на плодові чагарники і декоративні. Деякі недосвідчені садівники вважають, що головне - правильно посадити їх у досить просторі і удобрені ями, а обрізка і формування - справа другорядна. Але це помилкова думка. Будь кущ необхідно своєчасно підрізати.
Інструкція
1
Перше правило, що відноситься до всіх кущах без винятку: повністю видаліть старі, хворі та засохлі гілки. Потім приберіть «дзиги», тобто вертикально розташовані пагони всередині крони, а також гілки, що псують зовнішній вигляд куща (наприклад, розташовані явно невдало). Це краще робити навесні до моменту розпускання бруньок. Зрізи бажано замазати садовим варом. Якщо ви спізнилися - обрізання можна провести і на початку літа.
2
Тепер вирішите, який вид кущу ви хочете надати. Наприклад, у чорної смородини або агрусу бажано залишати не більше чотирьох потужних гілок 3-4-річного віку, не рахуючи молодої порослі. У малини, щорічно дає безліч нових пагонів, всі старі стебла, що дали врожай, або восени після збору ягід, або ранньою весною треба обов'язково вирізати (повністю, на рівні землі).
3
У декоративних чагарників, приріст яких утворюється з гілок по периметру крони (наприклад, таких, як бузок, японська айва, ірга і т.д.), підрізка повинна бути зведена до мінімуму. Її головна мета: підтримувати естетичний зовнішній вигляд куща. Тобто обмежтеся подрезкой деяких пагонів, явно виступають за спільні кордони.
4
У таких чагарників, як жасмин (чубушник), гортензія крупнолистная, мигдаль трилопатевої і т.д., цвітіння відбувається на пагонах минулого року. Тому відразу після цвітіння вам слід обрізати відцвілі гілки, до місця їх розгалуження з сильно розвиненим приростом (який і буде цвісти на наступний рік).
5
Чагарники, що дають щорічну кореневу поросль, необхідно регулярно проріджувати. Надмірне загущення не тільки погіршує їх зовнішній вигляд, але і знижує цвітіння на сильних пагонах (оскільки нові пагони забирають частину вологи та корисних речовин із ґрунту). Тому візьміть за правило: кожен рік вирізати один втечу з трьох. Обрізку треба робити якомога нижче, біля самої землі. Не лякайтеся, якщо після такої процедури кущ буде виглядати розрідженим. Дуже скоро підуть нові пагони.