Як в Corel вирізати фігуру. фігура зірки вирізати.

Corel Draw - це графічний редактор, який є потужним додатком для роботи з векторною графікою. Якщо ви вміло використовуєте можливості програми, в ній можна зробити роботу будь-якої складності.
Інструкція
1
В Corel Draw є панель інструментів, яка має ряд функцій, призначених для побудови геометричних фігур. Щоб вирізати потрібну фігуру за певним контуру, треба створити поряд іншу фігуру, по контуру якій буде проводитися вирізування. Наприклад, вам потрібно вирізати п'ятикутну зірку в п'ятикутнику. Для цього вам треба побудувати, відповідно, дві фігури - п'ятикутник і пентаграму, використовуючи вкладку «Багатокутник».
2
Поставте фігуру, яку будете вирізати, на фігуру, з якої будете вирізати: пентаграму на п'ятикутник. Виділіть обидві фігури, використовуючи інструмент «Покажчик». Якщо ви виділяєте кілька елементів, на верхній панелі з'являться кнопки елементів формування: «Спрощення», «Перетин», «Виключення» «Об'єднання». Ці елементи можна викликати з меню «Упорядкувати», далі зі списку вибираєте пункт «Формування».
3
Виріжте фігуру пентаграми по її контуру, натиснувши кнопку «Виключити». В результаті ви отримаєте вирізану область на п'ятикутнику у вигляді пентаграми.
4
Якщо хочете отримати фігуру, утворену перетином об'єктів, виділіть пункти, натискайте кнопу «Перетин» на панелі властивостей.
5
Виходить нова фігура, що є результатом перетину двох, накладених один на одного об'єктів. При цьому старі об'єкти залишаються незміненими.