Як збільшити швидкість bluetooth. Як збільшити швидкість блютуза на кпк твики.

Як таку швидкість передачі даних за допомогою технології Bluetooth збільшити не можна, хіба що можна порадити тримати телефонні апарати ближче один до одного, адже дальність дії такого зв'язку обмежується декількома метрами. Однак як варіант можна передавати файли за допомогою Bluetooth, але не з телефону, а з комп'ютера. На ПК знайти той чи інший файл найчастіше можна швидше, а тому ви можете швидше підготуватися до передачі даних.
Вам знадобиться
  • - ПК, що дозволяє активувати функцію Bluetooth (з ОС Windows XP);
  • - USB-адаптер Bluetooth.
Інструкція
1
Спочатку переконайтеся в тому, що ваш комп'ютер має функцію Bluetooth, для чого потрібно натиснути правою кнопкою миші по значку «Мій комп'ютер» на робочому столі і вибрати "Властивості". Якщо значка на робочому столі немає, його можна знайти в меню «Пуск».
2
У вікні, яке називається «Властивості системи», натисніть на вкладку «Диспетчер пристроїв». Bluetooth там вказуватиметься в рядку «Мережеві плати». Якщо ж в цьому рядку ви не нейдет нічого такого, що містило б у назві слово Bluetooth, значить, вам буде потрібно USB-адаптер.
3
Вставте Bluetooth-адаптер у вільний USB-порт на комп'ютері, дочекайтеся закінчення установки відповідних драйверів. Далі, їли ви спробуєте підключитися за допомогою даної технології до комп'ютера, автоматично відкриється діалогове вікно. Це відбувається в тому випадку, якщо в мережевих настройках ПК Bluetooth вказано підключенням за замовчуванням.
4
Щоб передати з комп'ютера на телефон потрібний файл, включите спочатку на мобільному пристрої Bluetooth, потім виберіть файл на ПК, клацніть по ньому правою кнопкою миші і натисніть на "Відправити", потім виберіть Bluetooth.
5
Далі відкриється вікно «Майстра відправки через Bluetooth». Автоматично почнеться пошук пристроїв в радіусі дії. З них виберіть назву свого мобільного пристрою (за замовчуванням це назва моделі телефону, але ви можете його змінити на те, що вам більше подобається).
6
Якщо вам потрібно активувати інший пристрій, натисніть на «Далі», і ПК почне шукати можливе обладнання.
7
Іноді трапляється таке, що настройки Bluetooth на ПК скидаються. В даному випадку обладнання активувати доведеться самостійно.
8
Натисніть на комбінацію клавіш Fn + F5. Кнопка Fn розташовується в нижній лівій частині клавіатури (це відноситься до нетбуків і ноутбуків). Ви побачите на екрані віконце «Параметри бездротових пристроїв». Виберіть у ньому Bluetooth, після чого натисніть на «Вкл». Через кілька секунд віконце само закриється. В іншому випадку натисніть на клавішу Space («Пропуск»). В деяких випадках кнопка включення Bluetooth може розташовуватися, наприклад, на клавіатурі комп'ютера.