Як заманити відвідувачів.

Зростання прибутковості бізнесу безпосередньо пов'язаний з ростом числа споживачів тих чи інших товарів чи послуг. Актуально це насамперед для торгівлі. Як залучити відвідувачів в свій магазин, якщо конкурент - поруч? В цьому допоможе творчий підхід до створення рекламних послань, адресованих вашим потенційним покупцям.
Інструкція
1
Позбавтеся в ваших рекламних оголошеннях від загальних фраз: «Вас чекає великий вибір» або «У нас низькі ціни». Пишіть конкретно: «Пропонуємо до літа 20 видів сарафанів і 15 моделей капелюхів» і «Ціна від 100 руб.».
2
Якщо у вас в лінійці товарів є дійсно «найбільший вибір» з якоїсь позиції порівняно з конкурентами, підкресліть це. При зміні пріоритетів по групі товарів рекламна пропозиція потрібно обов'язково змінити з урахуванням реальних запасів.
3
Уважно поставтеся в рекламі до адресних даних вашого торгового підприємства. Просто найменування вулиці та номер будинку не інформативні. Фрагмент карти - вже добре. Ще краще показати як точку відліку відомий всім найближчий до вашого магазину орієнтир: пам'ятник, поліклініку, парк, ощадкасу. Впізнаваний об'єкт, схема проходу з пунктирною стрілкою «наблизить» ваш магазин до покупця.
4
Визуализируйте свій об'єкт. Можна розмістити в рекламі фото фасаду будівлі, де розміщений ваш магазин, або його вхідної групи. Навіть якщо ваша торгова точка нічим не примітна, на помітну вивіску немає коштів, подумайте про якусь запам'ятовується, незвичайної деталі: нестандартно розфарбованої двері, фантазійному прикрасі вікна.
5
Частіше ставте собі запитання: чому відвідувач повинен вибрати саме ваш магазин? Для одного він просто може виявитися ближче до будинку, інший оцінить дешевизну потрібного йому товару, третій - свіжість продукту. Нагадуйте в рекламі про свої переваги постійно.
6
Чи не знижуйте планку витрат на рекламу і витрачайте на неї приблизно 15 відсотків від прибутку.
7
Чи ефективна роздача листівок на вулицях? Відгук може бути невеликим: до вас завітають лише 3 людини зі ста, але і це результат, адже ці три людини можуть стати постійними клієнтами.
8
Безумовно, найкраща реклама - привітність продавців і їх ввічливість в обслуговуванні. «Спасибі за покупку. Приходьте ще! »- Ця фраза, якщо вона буде виголошена на касі з доброзичливою інтонацією, зміцнить доброзичливе ставлення покупця до вашого магазину. Якщо це запрошення звучатиме формально, завчено, «в автоматичному режимі», толку від такого «зазиваючи» не буде ніякого.
9
Придивіться до магазинів конкурентів. Що у них краще? Можливо, це більш зручна, ніж у вас, викладка товару (більше продуктів у відкритому доступі). Можливо, більш продумано освітлення, регулярніше підтримується чистота, і магазин сприймається більш світлим і «повітропроникним». Будь-який позитивний досвід можна сміливо переймати.
Зверніть увагу
Відвідувач вашого магазину якомога рідше повинен стикатися поглядом з табличками усіляких заборон, містять заперечення («Не обслуговуємо», «З дітьми не заходити" і т.д.). Їх можна іноді благополучно перевести в позитив. Класичний приклад з життя ресторану. Порівняйте жорстке попередження «Ніяких стільникових телефонів!» З делікатним нагадуванням: «Дзвінки по стільниковому телефону можуть перешкодити вашій трапезі».
Корисна порада
На обсягах продажів завжди позначається сезонність. Своєчасно підлаштовуватися під попит на ті чи інші товари. Розпочався дачний сезон - шукайте новинки для саду-городу (приклад: лопата «Орач»). Прийшла зима - не "зіграти» чи на 9-10 модифікаціях ледянок для дітей? Новизна завжди приваблива. Ретельно оновлюйте асортимент і до свят, враховуючи їх тематику.