Як в Кореле вирізати об'єкт. Як в корел драв вирізати з фотографії людини.

Corel Draw - графічний редактор, в основному використовується для роботи з ілюстраціями. Як і будь-яка програма для редактури зображень, вона має свої особливості. І одна з них - своєрідна робота з вирізанням певного об'єкта з цілого зображення.
Інструкція
1
Відкрийте необхідне зображення в програмі і відрегулюйте його контрастність - постарайтеся максимізувати чіткість країв обраного вами об'єкта. Збільште масштаб малюнка так, щоб було максимально добре видно краю потрібної вам частини зображення. Це спростить роботу і дозволить не «захоплювати» непотрібні шматки зображення, прилеглі до робочого об'єкту.
2
Виберіть на панелі інструментів (там, де намальований олівець) з лівого боку інструмент під назвою «Крива Безьє». Обведіть об'єкт. Найкраще процес піде, якщо ви будете на приблизно рівних інтервалах ставити кутові точки. Коли потрібна частина буде обведена по контуру, не забудьте замкнути утворену криву. Для цього скористайтеся кнопкою «Замкнути» в панелі роботи з кривою Безьє.
3
Перетворіть всі гострі кути в плавну лінію (суцільну криву) за допомогою інструменту «Форма». Відредагуйте кожну пряму до необхідного вам радіуса, прямий, дуги і т.п. Альтернативний варіант виклику інструменту «Форма» - натискання клавіші F10.
4
Вставте вибраний об'єкт в отриману криву для його виділення. Для цього в меню «Ефекти» знайдіть пункт «PowerClip», звідти перейдіть в пункт «Розмістити всередині контейнера». Після цього з'явиться стрілка, за допомогою якої вкажіть на вашу криву клацанням миші.
5
Якщо вибраний об'єкт центрируется по відношенню до кривої, відкрийте в меню «Інструменти» розділ "Опції", а потім "Вкладка». Тут виберіть «Робочий простір» і приберіть галочку напроти пункту «Автоцентріровать PowerClip». Тепер вибраний вами об'єкт вирізаний із загального зображення.
Зверніть увагу
У випадку, якщо при роботі виникають якісь неполадки і програма висне, спробуйте її перезапустити - оскільки CorelDraw розрахований в першу чергу на малювання, а не на роботу з шарами, іноді інструменти працюють з перебоями.
Корисна порада
Користуйтеся ліцензійною програмою. Найчастіше функціонування інструментів втрачається при «перезаліваніі», так що якщо ви користуєтеся піратською версією, не дивуйтеся складнощам в роботі з вирізкою і вставкою об'єктів.