Як повернути духи в магазин.

Вибираючи духи, будьте уважні. Якщо після покупки вони вам перестав подобатися, повернути флакон в магазин ви не зможете. Зате обміняти неякісний, прострочений або бракований товар торгова точка зобов'язана. Виявивши дефект, не відкладаючи, звертайтеся за місцем придбання парфуму.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - товарний чек.
Інструкція
1
Купуючи парфуми або туалетну воду, спробуйте аромат на блоттер і на власній шкірі. Не купуйте парфумерію на бігу. Якщо з'ясується, що вона вам не підходить або викликає алергію, назад в магазин її не приймуть. Духи і інша парфюмерно-косметична продукція відносяться до товарів, які не підлягають поверненню за умови, що вони мають належну якість.
2
Не відходячи від прилавка, перевірте термін придатності духів - він вказаний на упаковці. Потрясіть коробку - фірмовий парфум упакований надійно. Якщо всередині щось шарудить і брязкає, попросіть замінити духи. Це варто зробити, і якщо виявиться, що коробка пом'ята, поліетиленова плівка, якою вона обтягнута, порвана, а в нижній частині спостерігаються патьоки. Ви можете змінювати парфуми і навіть відмовитися від покупки, поки оплата не проведена. Заплативши, не забудьте отримати чек.
3
Прийшовши додому, розпакуйте флакон і уважно вивчіть його. На склі не повинно бути подряпин і відколів, кришка повинна щільно фіксуватися на флаконі і легко зніматися з нього. Перевірте цілісність етикетки і прозорість вмісту. Мутний осад у бульбашці, підозрілий відтінок рідини, облізла наклейка - привід для підозр. Перевірте помпу. Якщо вона не працює або парфуми протікають, упаковуйте флакон і повертайте його в магазин - вам явно продали неякісний товар.
4
Напишіть заяву на повернення в двох примірниках на ім'я директора магазину. В папері, складеної у вільній формі, опишіть історію покупки і викладіть список своїх претензій. Ви можете зажадати обміняти товар на аналогічний або повернути гроші, сплачені за нього. Один примірник заяви залиште продавцеві, на другому попросіть залишити підпис, що засвідчує вручення.
5
Якщо магазин погодитися з тим, що ваші претензії виправдані, обмін парфуму може відбутися негайно. Але якщо ви віддасте перевагу повернення грошей, майте на увазі, що торгові точки роблять це вкрай неохоче. У вас можуть зажадати паспорт і товарний чек, а в деяких випадках - взяти бракований товар на експертизу. Якщо ви погодитеся залишити флакон у магазині, вимагайте видати вам розписку, що засвідчує цей факт.
6
Ви можете провести експертизи і самостійно, звернувшись до незалежного фахівця. Якщо ваші підозри щодо неякісного товару підтвердяться, магазин буде зобов'язаний повернути вам гроші, сплачені за експертизу.