Як можна замовити їжу додому.

Якщо у вас зібралася компанія друзів або намічений романтичну вечерю, відмінним варіантом може стати замовлення готової їжі додому. Не варто витрачати час на закупівлю продуктів і довгу вахту біля плити. Достатньо лише знайти координати компанії, яка швидко доставить вам вибрані страви.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - телефон.
Інструкція
1
Вирішіть, що саме ви хочете спробувати. Найчастіше на будинок доставляють піцу, китайську їжу і всілякі суші. Але можна знайти установи, які доставляють додому страви російської, східної чи загальноєвропейської кухні. Існують сервіси, що пропонують доставку виключно банкетних блюд - тут можна замовити великий пиріг із складними начинками або фаршировану качку.
2
Замовити обрану їжу можна в ресторані або кафе, за умови, що там є власна служба доставки. Ще один варіант - спеціалізовані служби, які об'єднують кілька ресторанів. Звернувшись в такий сервіс, ви зможете вибирати з будь-якого запропонованого меню.
3
Знайти телефони цікавлять служб і ресторанів можна в міському електронному довіднику або в пошуковій системі. За запитом «доставка їжі» ви отримаєте цілий список служб, що працюють у вашому місті. Якщо у цікавій вам служби мається сайт, обов'язково зайдіть на нього. Там ви зможете ознайомитися зі списком блюд, цінами на них і умовами доставки.
4
Якщо сайт не вказано, телефонуйте в службу доставки або ресторан по телефону. Розпитайте співробітника, який зняв трубку, про умови доставки страв і часу очікування. Вибирайте компанії, які можуть точно розрахувати час, коли вам привезуть їжу. Якщо диспетчер не може гарантувати, що ви отримаєте замовлення в заявлений час або пропонує перенести його на кілька годин, пошукайте іншу службу.
5
Уточніть вартість послуги. Зазвичай замовлення вище певної суми доставляється безкоштовно. Врахуйте, що далеко не всі компанії готові висилати машини у віддалені райони або за місто.
6
Зробивши замовлення, переконайтеся, що у вас достатньо готівки. Більшість компаній передбачає готівковий платіж за фактом доставки. Якщо необхідно, попередьте диспетчера, що вам знадобиться здача і чек. Деякі служби пропонують можливість замовлення по інтернету і оплату банківською картою.
7
Повідомте диспетчеру докладну адресу із зазначенням корпусу, під'їзду, поверху та інших подробиць. Забороняється відключати телефон - кур'єр зателефонує вам, якщо не зможе знайти ваш будинок. Будьте готові допомогти йому зорієнтуватися. Отримавши їжу, не поспішайте відпускати посильного. Перевірте наявність всіх замовлених позицій, а в разі недостачі зв'яжіться з диспетчером.