Як відкрити вхідні двері.

Часто в повсякденному житті виникають ситуації, при яких неможливо відкрити вхідні двері звичайним способом. Причиною цього можуть бути зламаний, забутий або втрачений ключ, раптово захлопнувшейся за вашою спиною двері, зіпсований замок. В такому випадку перш за все вам варто заспокоїтися і ретельно обміркувати дії.
Вам знадобиться
 • - монтування;
 • - лом;
 • - телефон;
 • - слюсар;
 • - фахівець.
Інструкція
1
Якщо у вас звичайні двері, викрутити ручку, спробуйте розібрати замок і таким чином проникнути в квартиру або будинок.
2
зламали двері за допомогою лому, монтування або спеціального інструменту. В дверній коробці є місце, де можна зачепитися ломом і віджати її. В результаті чого відбувається деформація ригелів, і двері відкриваються.
3
Покличте людини, що володіє навичками виламування дверей. Це може бути сусід по під'їзду (будинку) або слюсар житлово-експлуатаційного управління. Але тут ви повинні мати на увазі, що в ЖЕУ вам можуть відмовити, хоча це їх прямий обов'язок. Адже в результаті виламування пошкоджується двері, а слюсарі бояться претензій з боку господарів квартири.
4
Спробуйте проникнути всередину будинку (квартири), якщо ваше житло знаходиться невисоко над землею і ви не закрили вікно. Пробравшись до приміщення, зможете відкрити двері зсередини.
5
Зателефонуйте в службу, що спеціалізується на відкриванні закритих дверей. Останнім часом зростає кількість таких організацій. А головне, вони зможуть відкрити двері без нанесення збитку майну за допомогою новітнього обладнання. Обрисуйте ситуацію з максимально можливими подробицями. Як тільки майстер приїде на місце, надайте йому докази, що квартира належить вам. Це може бути паспорт з пропискою, наявність свідків тощо.
Зверніть увагу
Чим досконаліша вхідні двері, тим важче її відкрити самостійно. Швидше за все без фахівця тут не обійтися.
Уявіть на мить ситуацію: після важкого трудового дня повернулися додому, засунули ключ у замкову щілину, але замість клацання відкриває замка, ви чуєте хрускіт ключа. Катастрофа! Як потрапити в квартиру? Не панікуйте: ситуація поправна.
Вам знадобиться
 • - пилочка від лобзика;
 • - плоскогубці;
 • - дриль зі свердлом;
 • - болгарка;
 • - викрутка;
 • - ломик.
Інструкція
1
Для початку витягнете зламався ключ, застряглий в замковій щілині. Попросіть у сусіда пилочку від лобзика. Візьміть її та вставте в замкову щілину так, щоб зуби пилки були спрямовані вгору. Потім повільно повертаючи пилочку, постарайтеся зачепити ключ. Після цього неспішно витягайте пилочку з ключем з замкової щілини.
2
Якщо шматочок ключа визирає з дверей, то відкрити вхідні двері і витягнути ключ можна за допомогою плоскогубців. Зачепитеся інструментом за що визирає краєчок зламаного ключа і акуратненько поверніть його в тому напрямку, куди повертали ключ, відкриваючи двері. Після того як двері відкриються, потягнете ключ на себе.
3
Якщо ключ витягнути вдалося, але замок так і не відкрився, можливо, проблема криється в тому, що сам замок поламався. Постарайтеся дістатися до внутрішнього механізму замка. Виконати це зовсім нескладно, якщо на вхідних дверях встановлений «англійська» замок. Щоб дістатися до внутрішнього механізму, висвердлите циліндр, потім видаліть замкові «личинки», а після за допомогою металевих гачків зачепите приводний механізм, завдяки чому ригелі опиняться в корпусі замка.
4
Якщо між дверним полотном і коробкою проглядаються ригелі замка, поріжте їх за допомогою болгарки.
5
В тому випадку, якщо біля вхідних дверей є навіть невеликі люфти, постарайтеся підчепити її за допомогою міцної викрутки і ломика: ця маніпуляція дозволять визначити вразливе місце двері, завдяки чому її можна було б відкрити, не пошкоджуючи дверне полотно.
Зверніть увагу
Якщо зважитеся на екстрим - перелезьте з сусідського балкона на свій, зважте свої можливості. Можливо, ризик не виправданий! Занадто небезпечно робити це на великій висоті, не маючи при цьому підстраховки!
Корисна порада
Скористайтеся послугами служби, фахівці якої при наявності у вас паспорта або іншого документа, що свідчить, що ви дійсно живете в цій квартирі, відкриють вам вхідні двері.