Як відкрити замок на валізі. Як відкрити навісний кодовий замок на валізі.

З кожним роком дорожніх валіз з кодовими замками стає все більше і більше. І це диктується міркуваннями безпеки. Звичайно, якщо злодій вкраде сам валізу, він зможе просто розпороти його стінки і витягнути вміст. Однак це вкрай складно зробити так, щоб господар валізи не помітив. А ось непомітно прочинити блискавку і витягнути, наприклад, гаманець, можна легко, якщо на валізі немає замка. Однак часом люди задаються питанням про те, як змінити встановлений виробником код і потім такий чемодан відкрити.
Інструкція
1
Спочатку потрібно визначити, якого типу замок встановлений на вашому дорожній валізі. Замки бувають навісними і фіксованими. Від того, який саме тип цього пристрою знаходиться у вас на валізі, залежить спосіб його відкриття, а також установка кодового шифру.
2
За замовчуванням заводом-виробником встановлюються стандартні настройки для всіх замків - це комбінація, що складається з одних нулів. Тому якщо ви комбінацію ще не міняли, перейдіть коліщатка на замку, поки кожне з них не зупиниться на нулі. Блокування буде знято, а ви зможете відкрити валізу. Для зміни шифру дійте так, як описано далі.
3
Якщо замок на вашій валізі фіксованого типу, знайдіть кнопочку, яка відповідає за блокування, яка, як правило, знаходиться на боковій стінці. Вона має вигляд невеликого важеля або поглиблення. Знайдіть який-небудь гострий предмет і натисніть їм на кнопку або переведіть її в інше положення (вправо вгору), якщо це важіль. Не відпускаючи кнопку (перемикач), введіть шляхом провертання набраних дисків необхідну комбінацію, запам'ятайте її, після чого відпустіть кнопку або важіль, закрийте валізу.
4
У випадку з навісним замком поступайте таким чином. Потрібно потягнути за металеву дугу, потім повернути на 90 або 180 градусів (залежить від підприємства-виробника). Замок відкриється. Далі суть вдавите все ту ж дугу всередину і не відпускайте. На набраних дисках зафіксуйте то число, яке ви хочете використовувати в якості шифру, запам'ятайте його, після чого відпустіть дугу.
5
Якщо шифр замка ви з якихось причин забули, відкрити валізу буде дуже проблематично. Спочатку спробуйте перебирати можливі комбінації. Іноді допомагає плавне поворачивание набірного диска. Ви можете почути легке клацання - це буде свідчити про те, що цифра правильна. Таким же чином підберіть цифри на інших набраних дисках. Якщо нічого не допоможе, йдіть в майстерню.
Втратити ключі або банально забути їх на роботі - це реальність. Але от як при цьому потрапити в квартиру - те ще питання. Щоб відкрити замок , багато хто відразу викликають майстра або намагаються озброїтися відмичкою.
Вам знадобиться
  • - в'язальний спиця;
  • - плоскогубці;
  • - надфіль.
Інструкція
1
Перший спосіб досить дорогий, та ще потрібно довести, що саме ви - власник квартири. А в другому випадку ви зможете відкрити замок безкоштовно. Спочатку зробіть цю саму відмичку, використовуючи вищевказані матеріали.
2
За допомогою плоскогубців загніть спицю на кінці і розточити надфілем до потрібної форми. Тепер приступайте до відкриття замку. Вставте відмичку у вхідний отвір для ключа.
3
Проверните відмичкою всі диски замку до упору вперед.
4
Вставте в замок другій спицю і натисніть на важіль у бік повороту ключа.
5
Тепер відмичку потрібно просунути до найдальшого диску і кілька разів провернути в різні боки, поки не відчуєте опір.
6
Якщо опір з'явилося, значить, цей диск і є відкриває. Встановіть спицю на що відкриває диск, відмичкою підберіть правильно напрямок інших дисків.
7
Надавите на відмичку, як тільки почуєте клацання - замок відкритий.
8
Подібний спосіб допомагає відкрити замок під напівкруглий ключ. Що ж стосується штифтового замку, тут дещо інший підхід.
9
По-перше, введіть відмичку в замок , загнутим гачком вгору. Повільно підніміть відмичкою задній штифт, поки не почуєте клацання.
10
По-друге, піднімати наступний штифт потрібно також до того моменту, поки він не піддасться. Таким чином потрібно підняти і звільнити все штифти.
11
По-третє, після того, як всі штифти підняті, потрібно акуратно провернути відмичку в замку. Якщо двері не відкривається, значить, якийсь штифт піднято дуже високо. Тому плавно ослабте тиск і повторіть обертання.
12
Якщо ж нічого не виходить, дістаньте відмичку і повторіть все спочатку. Експериментуйте, і ви обов'язково відкриєте замок .