Як перевести в готівку гроші з webmoney.

Електронні гроші зручно використовувати при скоєнні різноманітних фінансових угод, оплаті послуг мобільного зв'язку, купівлі товарів в інтернет-магазинах. Гроші з гаманця webmoney також можна перевести на банківську картку або перевести в готівку за допомогою поштового переказу.
Вам знадобиться
  • - гаманець webmoney.
Інструкція
1
Зняти гроші з гаманця webmoney не так складно, як здається на перший погляд. Найпростіше знімати готівку WMR-гаманця в рублях за допомогою систем «Анелік», «Юністрім», «Контакт» та багатьох інших, повний перелік яких подано на офіційному сайті webmoney. Познайомтеся з усіма способами перекладу грошей і виберіть найбільш прийнятний для вас.
2
Потім, слідуючи підказкам системи, переведіть кошти одним з можливих варіантів. Після чого вам тільки залишиться прийти в банк, попередньо взявши з собою паспорт і номер переказу (його можна знайти в історії операцій), і отримати переклад. Використовуючи такий метод виведення коштів гаманця, ви досить швидко отримаєте свої гроші. І найголовніше - при мінімальному відсотку за проведену операцію.
3
Для виведення електронних грошей банківським переказом знадобиться система Banking WebMoney Transfer, яка забезпечує введення і виведення коштів з усіх видів гаманців за допомогою банківських платежів. Це один з надійних способів, так як банківські операції виконуються мережею агентів, уповноважених системою та її гарантами.
4
Щоб скористатися грошовими переказами, здійснюваними за допомогою платіжних систем «Юністрім», «Анелік», «Лідер», «Алюр», «Золота корона», необхідна наявність спеціального атестата. Його потрібно отримати на сайті WebМoney за адресою https://passport.webmoney.ru/asp/VerifyWMID.asp.
5
Зняти кошти з гаманця webmoney готівкою можна також за допомогою поштового переказу. Особливо кращий цей спосіб для віддалених населених пунктів, де поки ще немає пунктів обміну webmoney. Для цього зайдіть в свій аккаунт і виберіть розділ «Мої WebMoney/Вивести WM». Потім відзначте пункт «Обмін WMR на російські рублі з подальшим поштовим переказом» і заповніть бланк поштового переказу, вказавши дані свого паспорта та адреса проживання (разом з індексом, містом, вулицею і номером будинку). Виконайте переклад.
6
Недоліками такого методу є тривідсоткова комісія за послугу і низька швидкість доставки засобів (чим далі регіон, тим довше йдуть гроші). Плюсом - що він застосовний для всіх населених пунктів, тому труднощів з отриманням грошей не виникне.