Як в картинку вставити анімацію.

Анімаційні картинки виглядають дуже оригінально і привертають більше уваги, ніж звичайні. Тому завжди було багато охочих навчитися такому трюку: вставляти анімацію в картинку за допомогою графічних редакторів.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop
  • - файл зображення без анімації
  • - файл з анімацією
Інструкція
1
Відкрийте на комп'ютері програму Adobe Photoshop. Натисніть в меню «Файл»/«Імпортувати»/«Кадри в відеошарами». Далі виберіть анімацію, яку хочете помістити на своїй картинці або фотографії (запишіть або скопіюйте попередньо назва файлу цієї картинки або фото), і у вікні впишіть або вставте назву цього файлу у вільному рядку внизу вікна. До слова, використовуючи в Фотошопі функцію імпорту, користувач може відкрити навіть відеофайл.
2
Зверніть увагу, програма Adobe Photoshop повинна розділити анімацію на шари і кадри. Виберіть на панелі інструментів «Чарівний ластик» (іконка цього інструменту виглядає як ластик із зірочкою) і видаліть фон на кожному шарі і кадрі всього лише за один клік мишкою. Для цього клацніть інструментом в області робочого вікна на тлі, де зображена картинка. У тому випадку, якщо картинка дуже маленька і має багато дрібних деталей, збільште її, використовуючи комбінацію клавіш Сtrl ++, щоб краще бачити, що з елементів зображення було видалено, а що залишилося недоторканим.
3
Відкрийте зображення, на яке хочете додати анімаційний ефект. Знову перейдіть на анімацію і, затиснувши на клавіатурі ліву клавішу Shift, виділіть всі шари. Потім перетягніть на своє зображення всі верстви анімації.
4
Після цього у віконці анімації викличте контекстне меню, натиснувши праву кнопку миші, і виберіть функцію «Створити кадри з шарів». В результаті цієї дії всі верстви повинні розбитися на кадри. Найперший кадр з картинкою більше не знадобиться, тому його можна сміливо видалити.
5
Далі на кожен кадр довантажити свою картинку. Для цього включайте почергово шар, кадр, картинку. Само собою зрозуміло, що кожен шар і кадр при цьому повинні один одному відповідати.
6
На завершення всього виставте час (0,16 секунд) і включите анімацію. Потім перевірте те, що вийшло в кінцевому результаті.