Як почати твір про війну.

Школяр, приступаючи до твору про Велику Вітчизняну війну, має поставитися до своєї роботи з максимальною відповідальністю. Адже йдеться про епохальну подію, яке має величезне значення для всієї світової історії. Перемога в цій війні - наша велика гордість. І разом з тим, це дійсно свято зі сльозами на очах, оскільки перемога дісталася нашому народу жахливою, високою ціною.
Інструкція
1
Перше і головне правило: уникайте шаблонів, одних і тих же фраз, які використовувалися, дуже багато творів. Наприклад, таке стандартне початок: «На світанку 22 червня 1941 фашистська Німеччина, порушивши Пакт про ненапад, віроломно напала на СРСР» буде правильним і з літературною, і з історичної точки зору. Але краще обійтися без нього.
2
Постарайтеся відразу ж написати, як безжально війна переорала людської долі, змусивши мирних людей взяти в руки зброю і йти на фронт. Наприклад, якщо ваш дід чи прадід був ветераном війни, можете написати про нього. Хорошим початком твори будуть приблизно такі слова: «У тому фатальному червні моєму дідусеві було вісімнадцять років, він навчався на першому курсі інституту». Людина, яка читатиме ваше твір, відразу перейметься трагізмом ситуації: зовсім ще молодий хлопчина-студент навчався, опановувала ази майбутньої професії, і раптом ...
3
Якщо ви живете, наприклад, в Санкт-Петербурзі, що пережив під час війни страшну блокаду, добре б почати твір приблизно так: «Я люблю своє місто. Він дуже красивий. Безліч людей з усіх кінців Землі приїжджають до нас, щоб помилуватися його палацами, парками, набережними Неви ». Контраст між описом цієї величної краси і перерахуванням жахів, які принесла блокада, страждань, що випали на долю ленінградців, буде особливо разючим.
4
Або, наприклад, ви хочете написати про певну конкретну людину, фронтовика, партизане або підпільник, що вчинила в роки війни героїчний подвиг? Тоді краще всього почати з невеликого вступу типу: «Часто буває, що в буденному житті людина веде себе дуже скромно, тримається тихо, навіть непомітно. Нікому з людей, що знають його, і в голову не прийде, що він може зробити щось неймовірне, героїчне! Проте в роки важких випробувань люди, як за помахом чарівної палички, перетворюються ». І плавно переходите до розповіді про цього героя.
5
Хорошим початком твори буде також цитата з художнього твору, присвяченого війні, або з мемуарів якогось ветерана. Постарайтеся тільки, щоб вона гармонійно поєднувалася з основною частиною вашої роботи.